Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
76 postów 6319 komentarzy

PolskaWWW! (Wielka, Wolna i Wspaniała)

Józef Pustułka - -Jezu, ufam Tobie.

Grzegorz Braun

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kandydat na Prezydenta dla Tych, którym jeszcze na Polsce i normalności zależy. Dlaczego? Jeszcze nie wiesz? To się szybko dowiedz. Czasu pozostało niewiele... SZCZĘŚĆ BOŻE!

 

 • Napisane przez  Andrzej Kumor
 • sobota, 25, kwiecień 2015 16:12
 •  powiększ czcionkę
 
Oceń ten artykuł
 

kumorJeśli tak dalej pójdzie, to zacznę czytać "Gazetę Wyborczą". Na scenie politycznej – nie tylko polskiej, przesuwają meble i wielu funkcjonariuszy zatrudnionych w koncernie nie dostaje na czas instrukcji. Zdarza im się więc nie zachować rewolucyjnej czujności i popełniać błędy.

Oto pan Jan Wróbel i pani Karolina Lewicka z TOK FM – radiostacji należącej do wydającego "Gazetę Wyborczą" koncernu Agora – postanowili zaprosić do programu kandydata na prezydenta RP, Grzegorza Brauna i, o zgrozo, dali mu mówić. Grzegorz Braun w samym jądrze Gwiazdy Śmierci w studiu przy ulicy Czerskiej – a jakże – powiedział kilka słów prawdy prosto w oczy zdumionych lemingów na co dzień karmionych paszą informacyjną koncernu "żydowskiej gazety dla Polaków".

Nie tylko słuchacze doznali dysonansu poznawczego. Niczym fala uderzeniowa po megatonowym wybuchu po wszystkich biurach Czerskiej rozeszło się niekontrolowane oburzenie. Początkowo odebrało głos. Wszyscy zamarli, niektórych ciśnienie antymatriksu przyparło do ścian. Innych zdusiło na podłodze. Dopiero po chwili rozległ się lament – faszyzm, faszyzm w sercu Biura Ministerstwa Prawdy! O mój ty Boże, widziałeś i nie zagrzmiałeś?!

Gdy tylko prop-bojcy otrząsnęli się z kurzu wzniesionego przez ruszoną z posadą bryłę gmachu, dopadli komputerów, by prywatnie i publicznie dać wyraz słusznemu oburzeniu i udowodnić rewolucyjne zaangażowanie. Wszak Grzegorz Braun zaatakował samo oko Saurona i wbił weń wstrętne źdźbło prawdy. Klawiatury zaczęły furkotać, dwupalcowy stuk redaktorów starej daty i wielopalcówka dobrze wyszkolonej młodzieży, puściła w przestrzeń publiczną teksty mające zapobiec dalszym zniszczeniom, wyssać z krwią jad braunowej trucizny…

Ruszyły odwetowe maszyny drukarskie i Gwiazda Śmierci wypluła tekst "Faszyzm w eterze" redaktora Macieja Stasińskiego, który referując w punktach wystąpienie Brauna, schłostał pejczem jakże słusznej krytyki kolegów z TOK FM, za to że zasnęli na stanowiskach bojowych i dopuścili do załamania frontu. Doświadczony propagandysta Stasiński poucza młodych, wskazując na rażące błędy w pracy, pisze: "Grzegorz Braun (...) przez 25 minut częstował publiczność oraz swoich bezradnych rozmówców, Karolinę Lewicką i Jana Wróbla, wymiocinami psychopaty i żydożercy".

Szczęśliwie dla nas wszystkich, kol. Stasiński uporządkował owe "wymiociny" w punktach:

"1 – Muzeum Holokaustu w Nowym Jorku oraz Żydów Polskich w Warszawie to organy antypolskiej propagandy wybielającej Niemców.
2 – Polska i cała Europa Środkowa stają się kondominium niemiecko-rosyjskim pod powierniczym zarządem żydowskim.
3 – Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w USA Ryszard Schnepf to założyciel loży masońskiej B'nai B'rith Polin.
4 – TOK FM to tuba loży B'nai B'rith walcząca z narodem polskim i katolicyzmem.
5 – Politycy zapraszani do radia TOK FM to gangsterzy.
6 – Polską demokratyczną rządzą mafia, służby i loże masońskie.
7 – Polskie państwo istnieje problematycznie.
8 – Prezydent Komorowski to agent Moskwy, a jego antypolska kancelaria to gniazdo masonów.
9 – Pogrom Żydów w Jedwabnem przez polskich sąsiadów to kłamstwo jedwabieńskie.
10 – TOK FM od pięciu lat lansuje kłamstwo smoleńskie".

Panie, Panowie, świetne zestawienie! Najlepsze w nim jest to, że wszystko to święta prawda! Tym razem rozplakatowana na murach w wielosettysięcznym nakładzie GW! Są to rzeczy znane powszechnie "w węższych kręgach", poza środowiskami hodowanymi na czerskiej paszy.

Tak, ambasador RP w Waszyngtonie jest członkiem założycielem B'nai B'rith Polin, która to loża zakazana w II RP, a reaktywowana dzięki zgodzie śp. prezydenta Kaczyńskiego, ma siedzibę w Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich, przy ulicy Twardej 6, a której członkiem może być "osoba fizyczna, która ma i deklaruje tożsamość żydowską, świecką bądź religijną, opartą na pochodzeniu żydowskim (z ojca lub matki) lub na konwersji na judaizm".

Tak, państwo polskie istnieje problematycznie, o czym zapewniał nas urzędujący minister spraw wewnętrznych p. Sienkiewicz w słynnym stwierdzeniu z użyciem słów niecenzuralnych.

Tak, tak i jeszcze raz tak wobec innych punktów.

Redaktor Stasiński z postawionymi tezami nie dyskutuje, wali jedynie wielkokalibrową amunicją w kolegów z okopów, że dopuścili do TAKIEGO przecieku, takiego przełamania linii frontu!

Mleko się rozlało, prawda wyciekła.

Stasiński potępia więc "błazeńską tolerancję" i "bezradność" kolegów radiowców, poucza, jak należy rozmawiać z takimi kreaturami jak Braun, krytykuje sam fakt zapraszania takowych do studia oraz "nieumiejętność wyrzucenia ze studia".

Na koniec grozi palcem: "Niech redakcja naczelna rozgłośni TOK FM się zastanowi, czy chce w takich burdach uczestniczyć. Albo niech powie, że jak jej plują w twarz, to pada deszcz".

Panie, panowie, dawno nie miałem szerszego uśmiechu na japie! Grzegorz Braun ma trudny do naśladowania talent jasnego formułowania myśli i jest świetnym komunikatorem. Tym razem zakomunikował trochę prawdy na Czerskiej. Majstersztyk.

Sytuacja na Czerskiej nie jest zresztą łatwa, bo sytuacja wewnętrzna i zewnętrzna, i ta w Polsce, i ta na świecie, jest płynna. Oto "Gazeta Wyborcza" opublikowała kilka dni temu tekst zarzucający Obamie, że wstrzymał przeprosiny szefa FBI za słowa o udziale Polaków w holokauście. "GW" tłumaczy, że "szef FBI otrzymał polecenie z Białego Domu, by nie publikować przeprosin, i sugeruje, że w ten sposób Biały Dom nie chce narażać się Żydom".

No, no, a to się nam wyrabia, kiedy żydowska gazeta dla Polaków sugeruje, że en masse amerykańscy Żydzi nas, Polaków, szkalują, i prezydent USA to szkalowanie popiera, aby im się przypodobać, Aj waj, czyżby były jakieś wewnętrzne tarcia między środowiskami naszych "starszych braci"? No, chyba że redakcja na Czerskiej doszła do wniosku, że czytelnicy mają już tak wyprane mózgi, iż prostego sylogizmu nie kumają. Ciekawe czasy, aż chce się żyć!

Andrzej Kumor

KOMENTARZE

 • @komisarz 00:02:44
  Pierwszy diabeł dał właśnie głosu
 • @komisarz 00:02:44
  Pierwszy diabeł dał właśnie głosu. Tym razem spod znaku stalinowców.
 • @aliali 00:07:42 Drugi. Braun proponuje Polskę która będzie sobą.
  Grzegorz Braun – A otóż w tym rzecz właśnie, by głowa państwa NIE była u nas zaledwie „namiestnikiem” rządzącym z nadania obcych stolic – ale żeby wreszcie jasno i bez niedomówień artykułowana była polska racja stanu. Klientelizm, który niepodzielnie panuje w elitach IIIRP, prowadzi nas do kolejnej katastrofy dziejowej – niezależnie od tego, czy klamka, u której wieszają się nasi „namiestnicy” umocowana będzie na Kremlu, czy w Białym Domu. Ja chcę Polski suwerennej – państwa, które w polityce wewnętrznej przestrzega równości wobec prawa, a w polityce zewnętrznej skutecznie egzekwuje zasadę wzajemności.
 • @aliali 00:07:42 //braun żyd to wujek samo zło//
  To jest po prostu kłamstwo. //Grzegorz Braun mówi – "zdrajcy u władzy. Co się tu święci, to widać dobrze, kiedy porównamy formalności, jakie przejść muszą Polacy ze Wschodu pragnący osiedlić się w Ojczyźnie – w porównaniu z tą szybką ścieżką, jaka przysługuje tysiącom aplikujących o uznanie, czy nadanie obywatelstwa Polskiego w Izraelu, czy wobec krajowych organów władzy z powołaniem się na pochodzenie żydowskie. Tu jest rażąca dysproporcja. Co do Polaków na Litwie, Białorusi, Ukrainie – władze warszawskie traktują ich po prostu instrumentalnie. Ich interesy są tanio wyprzedawane i podporządkowywane doraźnym koniunkturom politycznym. Z tym trzeba skończyć.z"//
 • @japoniec 00:19:35 //ile tu już było o Braunie on przedstawia ten sam sam neoliberalny syf co kurwin.//
  Nieprawda. Choćby to, że nie chce sprzedawać Polskich lasów, jak Korwin. Poza tym przedstaw lepszego kandydata?
 • @Max von Stirlitz 00:14:10 Analityk z Meksyku reklamujacy niemiecka paste do zeböw wie wszystko o scenie politycznej w Polsce .
  Bo on prawie taki sam kabareciarz i znawca Polski jak Ty Meksyku. Trzymaj nutę! https://youtu.be/CwR4RQSXLH0
 • @Max von Stirlitz 00:35:47 //Bingo !//
  Podziel się chociaż wiedzą co wygraliście?...
 • Kolega Stasiński uporządkował? :)))
  Super artykuł A.Kumora... fajnie, że go wstawiłeś !

  Mój głos G.Braun ma już od paru tygodni i wielu moich znajomych.

  Pozdrawiam :)
 • @Astra 00:42:50 Cieszę się. Mój też ma od dawna.
  I części moich znajomych, których dalem radę przekonać. Chyba pamiętasz , "Polska WWW" ? Takich Polaków jak Braun nam potrzeba. Karawana musi dojść do celu! A że po drodze psy szczekają...? To normalka, one tak już mają. Trzeba umieć się opędzać.
 • @moher 00:51:42
  Jasne, że W W W !! :)
  O takiej właśnie mówi G. Braun.
  Jest dla mnie wiarygodny bardziej od tzw "złotoustych"

  Trzymam za niego kciuki, chociaż bez własnej partii... będzie mu ciężko.
 • @Max von Stirlitz 00:53:15 Danke schön, Herr Stirlitz.
  My Polacy od dawna wiemy, że nie leży w interesie Niemiec samodzielna Polska, którą Braun proponuje. Bardzo mi przykro, ale taka jest prawda. Swiadzy o tym choćby Twoja tu "wklejka", gdzie Braun mówi o uzbrojeniu i samodzielności Polski. Ale Polska będzie Wielka Wolna i Wspaniała! Możemy być nawet przyjaciółmi Niemiec, ale nie godzimy się z rolą zaprzyjaźnionego pachołka! Verstehen?
 • @Max von Stirlitz 00:53:15
  //- Syf , kila i mogila - jak mawial grabarz Stefan z Brödna .
  Lojalnie uprzedzam
  - TYLKO DLA ZAWODOWCÖW// ---To pisz do kolegów zawodowców. Oni Cię zrozumią. My zwyczajni ludzie...
 • @Astra 01:04:41 Fajny plakat.
  Dzięki:)))
 • @Astra 00:42:50///Kolega Stasiński uporządkował? :)))///
  -Odwrotnie do swoich zamiarów, odwalil dla Brauna kawał dobrej roboty. Oby im się tak dalej w głowach mieszało! -Daj Boże!
 • Autor
  Swój komentarz zamieszczam po to, aby powiedzieć, że w pełni utożsamiam się z opinią Autora i że moim kandydatem na prezydenta jest również Grzegorz Braun.
  W tej chwili nie ma znaczenia, czy G. Braun wygra wybory, czy też nie, dzisiaj bowiem chodzi o to z kim i z czym się utożsamiamy.
  Ja jestem za intronizacją Chrystusa i jestem ze wszech miar przeciwny rozdawania pieniędzy Polaków Żydom.
  Poza tym Braun reprezentuje poziom intelektualny, który jest nieosiągalny dla całej reszty ubiegającej się o fotel prezydencki.

  Pozdrawiam Autora!
 • @Jinks 07:50:05 //Braun reprezentuje poziom intelektualny,
  który jest nieosiągalny dla całej reszty ubiegającej się o fotel prezydencki.//. -Otóż to. I na ten intelekt nakłada się jeszcze wielka wiedza i dar Demostenesa. Jak pisze Andrzej Kumor: -//Panie, panowie, dawno nie miałem szerszego uśmiechu na japie! Grzegorz Braun ma trudny do naśladowania talent jasnego formułowania myśli i jest świetnym komunikatorem.//. Rodacy biadolą, że czekają i nie mogą się doczekać mądrego wodza. No to apelujmy, by go nie przegapili. Witam i też serdecznie pozdrawiam. Czuję się zaszczycony i podbudowany. Cieszę się, że nie jestem tu sam. Wygląda na to, że jest nas niemało. -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • Grzegorz Braun
  Adwokat G.Brauna-Bartosz Lewandowski miał złożyć odwołanie od wyroku oraz żądać od sądu uzasadnienia wyroku . Czy znane są wam wiadomości na ten temat ?
 • @kfakfa 08:29:55 Nie znam. Wiem że jest szykanowany.
  Published on Mar 15, 2014
  Znany dziennikarz i reżyser Grzegorz Braun, oskarżony o rzekomą napaść na policjantów, został dzisiaj wyrzucony z własnej rozprawy i ukarany 1.000 zł grzywny.

  Tak zareagował sędzia Krzysztof Korzeniewski z Sądu Rejonowego Wrocław - Śródmieście, po proteście Brauna, gdy jeden z głównych świadków dostał pozwolenie na opuszczenie sali rozpraw, zanim oskarżony reżyser zdążył zadać jakiekolwiek pytanie. https://youtu.be/6tuNCobXOlA
 • @
  Grzegorz Braun w programie „Polityka przy kawie”

  http://www.cda.pl/video/2101241d/rez-Grzegorz-Braun-w-pr-Polityka-przy-kawie-TVP1-27042015

  GRZEGORZ BRAUN – Stowarzyszenie KOLIBER 25.04.2015

  Cz. 1
  https://www.youtube.com/watch?v=mzhNwB2xW4U

  Cz. 2
  https://www.youtube.com/watch?v=B1rvJa3pNQc

  cz. 3
  https://www.youtube.com/watch?v=2H0jo68Y1gMhttps://www.youtube.com/watch?v=2H0jo68Y1gM

  cz. 4
  https://www.youtube.com/watch?v=B6ImJR9sOV8

  Strona Grzegorza Brauna
  http://grzegorzbraun2015.pl/
 • @ewinia 09:01:16
  https://www.youtube.com/watch?v=2EX9APmGxJw
 • @moher 00:05:06
  "Pierwszy diabeł dał właśnie głosu"

  Nie wiem którym z kolei dyjabłem będę ja ;-) W pełni popieram, to co mówi Braun, prawie że zgadzam się z szanownym Jinksem co do poziomu intelektualnego pozostałych kandydatów (Korab odpadł, poparł... JKM-a).

  Wątpliwości są natomiast następujące:

  - Jego stryj Juliusz jest prezesem zarządu Telewizji Polskiej - taka rysa na antysystemowości.

  - W jednym z wywiadów przyznał się, że jego rodzina nie jest z Polski i przybyła do niej, bo to był dobry interes żeby być Polakiem.....

  - Nie sądzę, że gdy będzie prezydentem ,to będzie miał jakieś zaplecze polityczne w postaci partii, która mogłaby przepychać jego inicjatywy ustawodawcze. Inaczej zostanie mu tylko wetowanie...

  Nie twierdzę, że Grzegorz Braun jest złym kandydatem - jest konkretny, propolski w wypowiedziach, ma chyba najlepszy i najbardziej konkretny spot wyborczy. Ale wątpliwości (myślę, że te, kóre wymieniłem są dość poważne) mam. A kogo, jak kogo, ale kandydata na prezydenta trzeba prześwietlić do końca. Żeby nie wyszło, że ktoś z domu przykładowo Dziadzia, który podobno był "skromny, ale ciepły" będzie pierwszą damą..

  Pozdrawiam i dziękuję za wpis.

  5*
 • "Moher" dzięki za wpis.
  Głosuję na Brauna.
  Pozdrawiam.
 • @Astra 00:42:50
  Mój ma też.Świetny artykuł.Tylko biedne zaciekłe psiaki ujadają.
  PS.Max,przyjacielu.Wiesz żeCię lubię,ale nie zmienisz mojej wiary .
 • @Jasiek 13:48:16
  "Wątpliwości są natomiast następujące:

  - Jego stryj Juliusz jest prezesem zarządu Telewizji Polskiej - taka rysa na antysystemowości.

  - W jednym z wywiadów przyznał się, że jego rodzina nie jest z Polski i przybyła do niej, bo to był dobry interes żeby być Polakiem....."
  1.Rodziny się nie wybiera.W niemal kazdym wykładzie podkreśla to,że jego stryj jest szują i dostał prezesurę za to,że się sqrwił.
  2.Zdanie wyrwane z szerszego kontekstu.Braun mówił o tym,że Polska była tak potężna duchowo i politycznie,że przyciągała do siebie przedstawicieli innych nacji,bo było zaszczytem być obywatelem Rzeczpospolitej.
  Warto też poczytać,jakie zasługi dla Polski wniosła przez wieki rodzina Braunów i Reklewskich-ze strony matki G.Brauna.
 • @Max von Stirlitz 14:39:29
  Ty wiesz,że Cię lubię.+8 :)))
 • @Cheval Noir 14:41:48
  Dzięki za info.

  Rodziny się nie wybiera - to prawda, ale Polacy już za często przejechali się na tych co mieli dziadka w wermachcie albo byli z ubeckich domów. Oni też swoich rodzin nie wybierali, ale inni przez te ich rodziny wybrali ich, żeby Polacy mieli "wybór". Ot i cały myk i dlatego mam pewne obawy.

  A jak Pan myśli, jaka opcja polityczna poparłaby działania Brauna w parlamencie, gdyby ten został prezydentem?

  Ukłony
 • @Cheval Noir 14:41:48
  "Warto też poczytać,jakie zasługi dla Polski wniosła przez wieki rodzina Braunów i Reklewskich-ze strony matki G.Brauna."

  Ma Pan może jakiś link? Obiektywny, wiarygodny, który można szerzej polecać? Będę wdzięczny za podesłanie.
 • #Autor!
  Brawo za odwagę. Dobry artykuł.Poparcie dla G Brauna na facebook rośnie niesamowicie szybko. Jego wypowiedzi sa tak utrafione dla nas Polaków, i pożądane że trafniej nie może być. G Braun ma to po swojej szlachetnie urodzonej matce.
  Pierwsza rzecz to wszystkie Żydy się go boją nawet te w kościele. Media jak ognia , to widać. Jeżeli ten człowiek trafiłby jakimś cudem na prezydenta (a podobno 21mln emigracja murem za nim) to mielibyśmy monarchię i króla na tronie reszta byłaby prosta i wyborów jesienią nie potrzeba czynić. Szacunek byłby na cały świat . I nikt nie wycierał by sobie parchatej mordy Polakiem.
  To jedyna mądra i słuszna droga.Czas nagli .
 • @klementyna 16:38:39
  "Jego wypowiedzi sa tak utrafione dla nas Polaków, i pożądane że trafniej nie może być."

  Zawarła Pani w tym fragmencie jedno magiczne słowo : "wypowiedzi".
  A ludzi poznaje się po czynach, a nie po słowach. Pamiętam jaki zachwyt wzbudzały słowa.... donka, gdy bohatersko krytykował ustrój, zanim jeszcze polszewiki dorwały się do władzy. Wcale nie był mniej wiarygodny od Brauna. Miałem dylemat czy w 2005 roku głosować na PiS czy PO.... na Wałęsę też zagłosowałem :-(

  Braun zrobił filmy? OK. Podobały mi się. Wajda też zrobił "Popiół i Diament", oraz "Kanał". A potem pieprzył coś o "zaprzyjaźnionych mediach"

  Proszę nie mieć mi za złe, że tak się czepiam jakbym szukał dziury w całym, ale tu przecież chodzi o kandydata na prezydenta.

  Ale OK. Braun ma u mnie duże plusy właśnie za filmy, za program "Kościół, Szkoła, Strzelnica", za mówienie z sensem o 10.04.10, za mówienie o 65mld roszczeń.
  Ale wątpliwości zostają...

  Pozdrawiam
 • @Max von Stirlitz 15:08:01
  "Polak to stan umyslu ."

  Rosja też.... ;-)
 • Tutaj ten wybitny wywiad :)
  Braun jest genialny. Zamiata system 10:0, nie oddaje nawet guzika :)

  https://youtu.be/WalNPHPWy0g
 • @Max von Stirlitz 15:08:01
  "Polak to stan umysłu."
  Tak już mam.Polakiem zostanę,bo to moja Ojczyzna,chociaż nie mój kraj.
  Nie wyjadę,bo ktoś zostać musi ,żeby z tym stanem umysłu próbować.
  "Jeszcze Polska nie zginęła...' dalej chyba pamietasz?
 • @Jasiek 13:48:16 // Nie wiem którym z kolei dyjabłem będę ja ;-)// -W tym przypadku żadnym :)))- Rozumię Twoje wątpliwości.
  Też je miałem, ale po przejrzeniu i wysłuchaniu wielu wystąpień kandydatów wybrałem Brauna. Przemawia za tym jego dorobek i wiedza. Co do pochodzenia przodków, to wiemy, że to tylko świadomość, chyba, że ktoś w związku z tym uzna, że ma się swym pochodzeniem kierować. Same geny o niczym nie decydują. Co do stryja, no cóż, Kain z Ablem się nie zgadzali, a to byli bracia, więc geny mieli identyczne . W prawie każdej rodzinie są czarne owce. Co do zaplecza... faktycznie będzie problem, ale od czegoś trzeba zacząć, a potem to zaplecze zbudować. Przecież przyjdą wybory parlamentarne i może Polacy wybiorą sobie lepszych reprezentantów, a prezydent byłby już gotowy? Kaszalotem, czy też Szogunem to Braun na pewno nie jest. Nie ma już czasu na dalsze prześwietlanie...Dziękuję za zrozumienie i wzajemnie serdecznie pozdrawiam. (A w nawiązaniu do panikarza Talbota to magma chamber w Yellowstone nadal się krystalizuje, więc bizony będą mogły jak co roku wykonać swój wiosenny bieg po "trawkę" do Colorado):))) Wszystkiego najlepszego!
 • @Bibrus 14:07:53 //"Moher" dzięki za wpis. Głosuję na Brauna. Pozdrawiam.//
  Dziękuję. Potwierdzasz moją opinię, że jesteś mądrym i dobrym Polakiem. Wzajemne ukłony. SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Cheval Noir 14:32:14 Widzę,
  że nie na darmo "dałem Ci kiedyś rekomendację". Jesteś szlachetnym człowiekiem! Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego.
 • @Jasiek 14:58:34
  Na stronie
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Braun są klikalne linki do rodziców Grzegorza Brauna-ojca http://pl.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_Braun_(reżyser)
  http://www.sejm-wielki.pl/b/sw.45950
  dziadków też.
  Matki-Zofii Reklewskiej -Braun,
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Wincenty_Sebastian_Reklewski
  http://www.sejm-wielki.pl/n/Reklewski
  której książka jest polecana na stronie
  http://grzegorzbraun.pl/
  i w księgarni Norbertinum
  http://www.pch24.pl/wspomnienia-z-atlantydy,549,i.html
  http://www.ksiegarnianamiodowej.pl/dobrzy-ksieza-kaplani-w-naszym-zyciu,3,2.28,14310.html
  Obie książki mam,przeczytałem i każdemu polecam
 • @klementyna 16:38:39 //Jeżeli ten człowiek trafiłby jakimś cudem na prezydenta//
  W tym wypadku trzeba Panu Bogu pomóc, bo sam ograniczył swoją wszechmoc w stosunku do nas, dając nam wolną wolę. Więc to od nas zależy. Jak "pomożemy" i zaczniemy robić mądre wybory, to nam na pewno pobłogosławi. Pozdrawiam z Szacunkiem i SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @moher 18:00:58
  Ja oprócz Brauna rozważam jeszcze kandydaturę Kowalskiego. Nie chcę skreślać też Korwina, bo o Rosji i Majdanie wypowiadał się według mnie najlepiej. Podatki też działają na niego jak płachta na byka. Zarzuty w sprawie lasów państwowych też są moim zdaniem trochę wyolbrzymione, bo słuchałem kiedyś całego wywiadu z nim właśnie w tej sprawie i moim zdaniem nie powiedział nic niezgodnego z prawdą.

  Na plus dla Kowalskiego też trzeba zaliczyć pomysł likwidacji ZUS. Dla mnie wygląda na bardziej wiarygodnego od Brauna i ma zaplecze polityczne, które sprawia, że ewentualna prezydentura Kowalskiego, to nie tylko sam Kowalski.

  Brauna już omówiłem. Dylemat mam nadal: którego z tych trzech wybrać.
 • @Cheval Noir 18:36:00
  Wielkie dzięki - będę miał co czytać.

  Serdeczności.
 • @Jasiek 14:56:51
  "jaka opcja polityczna poparłaby działania Brauna w parlamencie, gdyby ten został prezydentem?"
  Na to pytanie jest jedna odpowiedź-żadna.
  Polecam :
  https://www.youtube.com/watch?v=C98W3HF0Pds- o procesach z GW i GP
  http://gosc.pl/doc/2395536.Hufce-Brauna "ślicznie w tzw.katolickim tygodniku
  http://www.fronda.pl/a/grzegorz-braun-pod-grunwaldem,40482.html
  w tzw.pismie poświęconym
  Od prawa do lewa - wróg No1.
 • @space 17:24:26 Witam po jasnej stronie mocy!
  Dziękuję za link. Serdecznie pozdrawiam i SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Cheval Noir 18:43:42
  "Na to pytanie jest jedna odpowiedź-żadna."

  Z PiS widzę częściową zgodność w geopolityce - i prezes JK i Braun mówią o kondominium. Prywatyzacja lasów to tu też powinien być punkt wspólny.
  65 mld dla Eskimosów - jak sprawa wypłynie, to PiS podwinie ogon i posłucha prezydenta. Oczywiście może być szorstko, ale trzeba mieć nadzieję. Nie wiadomo jeszcze ile miejsc zdobędzie RN w wyborach do sejmu. Tu poparcie dla Brauna mogłoby być większe. Ale tak ogólnie to chłop może mieć ciężko.
 • @moher 18:10:08
  Bez przesady,bo się muszę zarumienić:)
  Wiesz,to te "przeklęte" geny.Jednak decydują,ale do tego potrzebne jest to,co dał nam Bóg-wolna wola i możliwość wyboru.Ja wybrałem dawno temu.
  Dzięki i wzajemnie,Moher.
 • @Jasiek 18:42:24 //Dylemat mam nadal: którego z tych trzech wybrać.//
  wybierz najlepszego według Ciebie. Ja już wybrałem.
 • @moher 18:52:39
  Trudne pytanie:

  Który z trzech: Braun, Kowalski, Mikke jest podstawiony jako "prawidłowe przygotowanie alternatywy" żeby wybory były wygrane bez względu na rezultat...

  Największe wątpliwości mam przy Mikke, potem Kowalski (ale nie on sam, ale część RN) i na końcu Braun.
  Ale to trudne pytanie.
 • @Jasiek 18:42:24
  "Na plus dla Kowalskiego też trzeba zaliczyć pomysł likwidacji ZUS. Dla mnie wygląda na bardziej wiarygodnego od Brauna i ma zaplecze polityczne, które sprawia, że ewentualna prezydentura Kowalskiego, to nie tylko sam Kowalski".
  Braun o ZUS-ie mówił wiele razy i mądrzej.A co do wiarygodności obu kandydatów-hmm...rzecz gustu.Gdyby Pan Kowalski startował u mnie na szefa Straży Gminnej- głosowałbym na niego bez chwili zastanowienia
  Zaplecze polityczne Pana Kowalskiego-http://chart.neon24.pl/post/121575,koniec-trasy
  Korwin to stara agentura,więc szkoda słów.
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/121592,bajka-dla-liberalnie-niedorozwinietych
 • @Cheval Noir 18:52:39 //ale do tego potrzebne jest to,co dał nam Bóg-wolna wola i możliwość wyboru.Ja wybrałem dawno temu.//
  Przepraszam, ale zapomniałeś wyjaśnić, że abyśmy mogli mądrze korzystać z tych darów Pan Bóg obdarzył nas czymś najważniejszym, a mianowicie rozumem. :)))
 • @moher 19:03:59
  "abyśmy mogli mądrze korzystać z tych darów Pan Bóg obdarzył nas czymś najważniejszym, a mianowicie rozumem. :)))"
  Dlatego głosuję na Brauna.
 • @Cheval Noir 19:07:52 //Dlatego głosuję na Brauna.//
  Dlatego uważam, że go masz i umiesz się nim posługiwać właściwie.
 • @AUTOR
  Zagłosuję na Grzegorza Brauna,
  choć nie ze wszystkim z nim się zgadzam.
  Jestem za solidaryzmem społecznym, a dla niego, podobnie jak i Korwina, jest to socjalizm, a więc złodziejstwo.

  Za notkę 5*
 • @Cheval Noir 18:43:42
  Witam,
  Proszę pana sposób jest prosty, prezydent powołuje Radę Regncyjną, ta mianuje króla .
  Prezydent rozwiązuje sejm.I tak dalej mniej więcej.
  A te partie do więzienia!

  Rzeczpospolita powinna być monarchią!!
  Już Gen Sikorski miał taki zamiar.Niestety z niewiadomych przyczyn.
 • @Jan Szczepanik 19:40:42
  //Jestem za solidaryzmem społecznym, a dla niego, podobnie jak i Korwina, jest to socjalizm, a więc złodziejstwo.// -Nie do tego stopnia, jak u Korwina. Pozdrawiam serdecznie. (Solidaryzm społeczny zawsze jakiś musi być, po to ludzie organizują się w społeczeństwa).
 • P. S.
  Dziękuję za 5*!
 • @moher 20:13:41
  Zapomniałem o jeszcze jednej sprawie - teraz nie dysponuje linkami, ale kilka razy na NEonie spotkałem się z opiniami, że akcja okupowania PKW wyglądała na ustawkę. Podobne opinie były przy zatrzymaniu Brauna podczas ekshumacji Anny Walentynowicz. Co Pan o tym myśli?

  Proszę się nie gniewać, że ciągle się czepiam, ale chcę tylko wyjaśnienia wątpliwości.
 • @Jasiek 20:39:57 //spotkałem się z opiniami..... Co Pan o tym myśli?//
  Myślę że internet to studnia bez dna, więc przy tak inkwizytorskim podejściu do sprawy i dociekliwości, materiału do wątpliwości nigdy Panu nie zabraknie. Życzę powodzenia w poszukiwaniu prawdy.
 • @klementyna 19:44:17
  Oby Pan Bóg wysłuchał!
  Pozdrawiam Panią serdecznie.
 • @klementyna 19:44:17 //Prezydent rozwiązuje sejm.I tak dalej mniej więcej.//
  To może być najtrudniejsze. Bo oni chyba swoje ryje poprzywiązywali do koryta Węzłami Gordyjskimi. ;)))
 • @Cheval Noir 21:00:54 -No to módlmy się!
  https://youtu.be/jsFOoXW9nOY
 • @moher 21:35:15
  Ma pan rację i o tym dobitnie mówi nasz kandydat G Braun:

  http://www.dlapolski.pl/spotkanie-z-grzegorzem-braunem-w-krakowie

  Polacy muszą wiedzieć że tam gdzie nie ma króla , nogę stawia Żyd i to jest jego ziemia obiecana.

  Kto nie popiera Brauna ten Żyd więc musimy zbierać siły . W konspiracji jesteśmy najlepsi . Nie poddawajmy się !!! Musimy walczyć na wszystkie sposoby.
  Pan niech pisze na wszystkich portalach . ;)
 • @Cheval Noir 21:00:54
  Musimy ufać , i brać się do walki .Naszego kraju nie było na mapie , a jednak istniejemy. Już nas tu kilka osób myślących jest , oby więcej.
  Dziękuję i również pozdrawiam
 • @Jasiek 17:15:34
  Panie wszystko jest w zasadzie wielką niewiadomą. Nasze jutro tez.
  Tylko musimy wybrać albo ze starych, albo z wypowiedzi nowych
  Dla mnie , a może i dla pana może mieć znaczenie fakt iż w sztabie wyborczym Brauna jest taki ktoś ,jak W Węgrzyn i ks. Makłowski , a także Jasna Góra go firmuje.
  A już jeżeli te autorytety są nie prawdziwe to tylko sznur.
 • @klementyna 01:26:06
  Dziękuję za info. Mam nadzieję, że tym razem uda się Polakom wybrać dobrego prezydenta. Z notki Charta (Konrad Rękas związany ze Zmianą) dowiedziałem się rzeczy następującej:

  "Nie jest bowiem tajemnicą, że spora grupa aktualnych i byłych ONR-owców i Wszechpolaków zaangażowała się w kampanię Grzegorza Brauna uznając, że ostatecznie mówi on to samo co Kowalski, tylko znacznie ostrzej i z jasnym wskazaniem wroga, nazwanego po imieniu, co kandydatowi amorficznego RN przez gardło przejść po prostu nie może."

  To w sumie też wiadomość raczej pozytywna.

  Pozdrawiam.
 • @klementyna 22:18:05 //Nie poddawajmy się !!! //
  Tak jest!--- Pozdrawiam serdecznie. SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @klementyna 01:26:06
  Ks.Małkowski,:)
 • @Cheval Noir 11:45:56
  Przepraszam istotnie :)
 • @Max von Stirlitz 08:57:12
  Dzięki za link Herr Feldmarszałku ;-)
  Pozdro
 • głosowanie
  Wie ktoś, co trzeba zrobić, abym mógł głosować poza miejscem zamieszkania?
 • A propos ataków na Pana Brauna
  http://korpomul.neon24.pl/post/122036,lysiak-w-upadek-i-taplanie-sie-w-kloace

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej