Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
76 postów 6319 komentarzy

PolskaWWW! (Wielka, Wolna i Wspaniała)

Józef Pustułka - -Jezu, ufam Tobie.

Brawo Krakowiacy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

-Zawsze byłem dumny z tego, że urodziłem się na krakowskiej ziemi. -Mój kolega z Krakowa twierdzi, że Krakowiacy to najłagodniejsi ludzie dobrego serca i najlepsi polscy patrioci.

   -Potwierdzeniem tego była już ucieczka przed zmrokiem, wystraszonych wytworzoną przez ludzi atmosferą, stalinowskich komisji wyborczych w 1948 roku, w czasie referendum 3X tak, czego efektem było, że tylko w Krakowskiem komuniści przegrali to zmanipulowane głosowanie, którego celem było zalegitymizowanie ich rządu przysłanego nam w prezencie przez dobrego wujka z Moskwy, bo nie miał kto na koniec go sfałszować praz liczenie głosów.  (Jak wiecie, słoneczko i dobroczyńca ludzkości wyznawał zasadę, że nie jest ważne kto ijak głosuje, ważne dla niego było tylko to kto liczy głosy). -Stalin oczywiście nakazał karanie  "reakcyjnego" miasta różnymi szykanami, a jako jego przeciwwagę nakazał  budowę na jego ogrodowych terenach wzorowego, pozbawionego Kościoła  ateistycznego miasta-dzielnicy, czyli Nowej Huty. -Jak to się skończyło z tym zakazem budowy Kościoła wszyscy wiemy. -Teraz znów Krakowiacy potwierdzili swoją łagodność odsyłając KODowców do domu , obiecując, że nie powiedzą o ich zdradzie nikomu.-Brawo Miasto Stołeczne Kraków! -(Kraków prawnie nadal jest Stolicą Polski, bo Waza Zygmunt trzeci spławiając Wisłą dwór do Warszawy, by być bliżej swojego Królestwa,  Szwecji,  o której utracony tron prowadził wieloletnią wojnę nigdy nie wydał żadnego aktu  prawnego który by pozbawiał Kraków tego tytułu i ten stan trwa do dnia dzisiejszego, bo i po nim nikt Krakowa tego tytułu nigdy nie pozbawił.  Pozwoliłem sobie tutaj na wklejenie kilku migawek z wielu  występów pokomunistycznego  miotu występującego w Kabarecie Obrony Demokracji, znanym  także pod nazwą Komitetu Ochrony Debili na ulicah polskich miast. -Za najzabawniejszy uznałem ich występ w Krakowie. Smiechem w zdradziecką  hołotę!

KOMENTARZE

 • -Tragifarsa? -Tragikomedia?
  -Oni są śmieszni i żałosni, ale jednocześnie bardzo groźni dla Polski. -Większość z tych pasożytniczych debili nie zdaje sobie z tego sprawy jak bardzo wrogim siłom służą i kto nimi steruje. -Ich interesuje tylko utracone koryto, lub pieniądze za które ktoś ich obecnie kupuje. -Normalni Polacy muszą robić wszystko co możliwe by ta zaraza zniknęła z ulic polskich miast. -PolskaWWW! -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • -Dobrze wychowany piesek na KODziarzy;
  http://m.neon24.pl/df59750b194d92174b9175e60344fd44,13,0.jpg
 • P. S.
  -Krakusi trafnie ich Kod odszyfrowali; "Komitet Obrony Dobrobytu" (Oczywiście ich własnego, czyli zrabowanego.) -:)))
 • Marian Kowalski; "od was zależy..."
  https://youtu.be/gygedhbUFVg
 • :)
  Brawo Krakowiacy! Brawo Ty!
  Pozdrawiam :)
 • @Hrabia Ups-Gafa 09:32:48 Dziękuję Ci!
  -Wzajemnie serdecznie pozdrawiam. -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Moher 13:58:40
  Raz sierpem , raz młotem kwiczącą hołotę . Szczęść Boże . : https://www.youtube.com/watch?v=b_MgIPhrS1g
 • @Moher 04:41:53
  Brawo Krakowiacy- też mam bardzo dobre zdanie o Nich, a O TOBIE nadzwyczaj dobre. Dzięki za wpis. Pozdrawiam serdecznie. 5*****, do miłego..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej