Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
76 postów 6319 komentarzy

PolskaWWW! (Wielka, Wolna i Wspaniała)

Józef Pustułka - -Jezu, ufam Tobie.

Koniec błyskotliwej kariery.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

małżeństwa, które CNN nazwał kiedyś "najpotężniejszą parą świata". -Amerykanie też się budzą z chocholego snu. -Ameryka to nie Islandia. -To nie ten kaliber. -Ważą się losy całej naszej planety.

 

-Jeśli tu się nie otwiera, to link  do tego materiału jest poniżej.  -(W pierwszym komentarzu).

KOMENTARZE

 • -Czyżby Chelsea przez pomylkę wcieliła się w rolę Pawko Morozowa?
  https://youtu.be/Ij8PH9nDT-o
 • FBI wznawia śledztwo;
  https://youtu.be/EkZsh93gPcI
 • To już nie warto żyć. Jerzy Urban wiesza się.
  https://youtu.be/o_YO6s0cqpw
 • -Ciekawe, kiedy Tusk z Komorowskim pójdą w jego ślady? -Przecież już nie rządzą?
  https://youtu.be/4CXDiXmK60I
 • Moher, olej to wszystko, bo...
  to wszystko pryśnie, jak bańka mydlana.
  Wspomóż, tak jak tylko możesz, Dzieło Św Siostry Faustyny, które jak już widać w tak krótkim czasie po Jej kanonizacji zbiera nieprawdopodobnie duże żniwo na całym świecie. Do krakowskich Łagiewnik, zjeżdżają pielgrzymi z całego świata. Doznają tam bardzo licznych już (dziesiątki tysięcy świadectw) Łask Bożych.
  Widzę, że Dzieło Miłosierdzia Bożego jest już Twoim motywem przewodnim, więc piszmy raczej o tym wielkim Dziele, bo to w Nim jest cała nasza Polaków i nie tylko nadzieja.
  Polecam Ci cały cykl bardzo fajnych filmików na temat tego Dzieła. Obejrzyj wszystkie:
  https://www.youtube.com/watch?v=l0xoX0zWTzE
  Mam nadzieję, że działasz już w Apostolskim Ruchu Bożego Miłosierdzia.
  Pozdrawiam.
  Pozostań z Panam Bogiem
 • Wspólniczka Bila w największej aferze w historii USA wzywa Amerykanów
  do wcześniejszego udania się do lokali wyborczych, niesłuchania pogłosek i wzięcia udziału w wyborach, które są być może najbardziej znaczące w historii Ameryki. -Idzie w "zaparte", udaje nieswiadomą o co chodzi i ma nadzieję, że opinia publiczna, a także ona dostaną wkrótce poinformowane, bo wszak im się to należy? -Nie odpowiada na niewygodne pytania. -Ciekawe, jak długo jej psychika wytrzyma ten stress ? -Jest u kresu. -Jednak broni się przed przyjęciem do świadomości okrutnej dla niej prawdy, rozpaczliwie szukając wyjscia, (bo stawka jest olbrzymia, oszałamiająca), gdy widzi, że jej kariera dobiegła żałosnego kresu, i pozostała tylko odpowiedzialność za zachłanność. - -Tych z Państwa, którzy nie znają angielskiego przepraszam, ale sądzę, że wkrótce pojawią się wiadomości z polskimi tłumaczeniami. https://youtu.be/jAdnrB2IZfw
 • @Jan Paweł 11:33:31 Oglądam wiele filmików i filmów w tym stylu
  -Wszystko w rękach Pana Boga. -Ale od naszego zachowania na ziemi zależą jego decyzje odnośnie naszego losu. -Pan Jezus czy matka Boża w objawieniach mówią; JEŚLI..,. -Jeśli będziecie czynić to, czy tamto, postępować tak, czy tak. -Zanim "pryśniemy jak bańka mydlana" to póki tu żyjemy musimy coś robić. -Oczywiście coś, co służy dobru. (Ora et labora, jak mawiał Święty Benedykt). -No i trzeba wiedzieć, co się na tym świecie dzieje. _Nie wolno być biernym. -Oczywiście najsilniejszą bronią jest modlitwa. -Modlitwa zmienia świat. -Módlmy się więc i za tych, którzy chcą rządzić światem i za tych, co ich wybierają, by wybierali roztropnie. (-Wspomagam bliźnich i Kościół:))) -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Jan Paweł 11:33:31 P.S.
  Dziękuję i pozdrawiam Cię serdecznie.
 • @Jan Paweł 11:33:31 -Bóg Ojciec jest miłosierny, bo miłość jest największa,
  ale nie zniósł sprawiedliwości. -Pan Jezus mówił o tym wyraźnie; https://youtu.be/_phW_8lkN84
 • @Jan Paweł 11:33:31 -Wizja Nowego Świata. -(Nie mylić z Ameryką Kolumba!):)))
  https://youtu.be/EI7g3kcwbR4
 • @ Autor
  Moher, nawet ja się nauczyłem, że klipy z jutuba nie działają na NEonie 24 godziny na dobę ;-) Więc jak będzie?

  Pozdro!
 • @ Autor
  Sam piszesz, sam czytasz i... prawie sam komentujesz ;-)
 • @Jasiek 13:36:06
  Się czepiasz Jaśku :)
  Komentuje nie tylko moher chyba?
  Poza tym jego komenty są uzupełnieniem wpisu..
 • @Jasiek 13:35:21 -Dlatego umieściłem link w komentarzu. Masz go tu jeszcze raz;
  https://youtu.be/Ij8PH9nDT-o
 • @Jasiek 13:36:06 -ano, tak sobie piszę.
  -Masz ochotę i czas to sobie możesz poczytać.
 • @Astra 13:44:52 -Nie ma sprawy Astruś. Pozdrawiam Cię serdecznie.
  Jaśkowi puścimy kogoś, kogo nazywał kiedyś swoją tajną bronią, a obecnie tylko skowronkiem i pokazuje serduszko.. -Nie mogę rozgryźć co miał na myśli, bo dla mnie jej głos jak na skowronka jest zbyt gruby. https://youtu.be/x4j95dHfB04 -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • P,S.
  -Biedna duszyczka. -Też nie miał kto jej pomóc.
 • Dziennikarka z Londynu w rozmowie z CNN nazywa ich Clinton News Network. -Warto obejrzeć reakcję i rozżalenie Amerykanki;
  https://youtu.be/CBZ0C4307OU
 • @Moher 14:10:17
  Obejrzałam i masz rację... biedna i coś ma z tego skowronka, taki poraniony ptaszek :(
 • @Astra 16:15:10
  bo zagubiony...
 • @ MOHER
  MOCNE, ... komentarze też.
 • @Ziut 17:27:40 -Co Trump powiedział wcześniej, (zanim pojawiły się ostatnie rewelacje);
  -Poszedł na całość, mówiąc, że stawką jest los nie tylko Ameryki, ale naszej całej cywilizacji. (Polskie napisy) https://youtu.be/JCi7vf_LMFI
 • -Co Trump da radę zmienić?
  -Przyszłość pokaże...
 • @Astra 13:44:52
  "Się czepiasz Jaśku :)
  Komentuje nie tylko moher chyba?"

  -Trochę się podirytowałem tym, że mi link nie działa, a tytuł wpisu jest taki ciekawy. Człowiek chce coś poczytać, a tu skucha.

  -Jak pisałem komentarz to pod wpisem było tylko kilka komentów. Wszystkie od Szanownego Mohera :-)))))))))
  Aż się w duchu uśmiechnąłem :-)

  Serdeczności.
 • @Moher 14:06:54
  "Jaśkowi puścimy kogoś, kogo nazywał kiedyś swoją tajną bronią,..."

  To nazwanie było w kontekście dyskusji o Żydach. Wszyscy jeździli po nich jak po łysej kobyle. A nie tylko tacy są przecież, po których trzeba jeździć. Polaków też by się trochę znalazło :-( Właśnie o to mi chodziło. Więc już nie masz co rozgryzać. Jeszcze się ząb wykruszy i dopiero będzie ;-DDDDD
 • @Moher 14:06:54
  "bo dla mnie jej głos jak na skowronka jest zbyt gruby."

  Się żeś Waszmości czepił jednego linku i tak piszesz. Trzeba posłuchać więcej piosenek, a nie ciągle znęcać się jednym linkiem nad zmarłą duuuuużo przedwcześnie osobą i kto wie czy nie zamordowaną w jakichś satanistycznych rytuałach (klub 27). Jak jakiś stary zbok. Bez cienia przesady. A obrazek w awatarze taki miłosierny....
 • @Moher 13:47:40
  "Dlatego umieściłem link w komentarzu. Masz go tu jeszcze raz;"

  Dziękuję.
 • @Jasiek 18:15:52
  jejku, jejku. -Muszę Ci przyznać rację. -Wszyscy jesteśmy winni i to przez nasze grzechy i zaniechania pozwalamy się złu panoszyć. -Jak to ktoś już dawno temu podsumował; -"cytat z Biblii (Mat. 7:3–5): A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego." -Ukłony z pozdrowieniami! -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Jasiek 18:20:43 -"A obrazek w awatarze taki miłosierny...."
  -Tak. to zaraz nachodzi myśl, że katolik ma nadstawiać policzek. -Ale czasem to nie obowiązuje. -Bo nasz Pan nauczał także tak; -//11 A gdy przyjdziecie do jakiegoś miasta albo wsi, wywiedzcie się, kto tam jest godny, i u niego zatrzymajcie się, dopóki nie wyjdziecie6. 12 7 Wchodząc do domu, przywitajcie go pozdrowieniem. 13 Jeśli dom na to zasługuje, niech zstąpi na niego pokój wasz; jeśli zaś nie zasługuje, niech pokój wasz powróci do was!8 14 Gdyby was gdzie nie chciano przyjąć i nie chciano słuchać słów waszych, wychodząc z takiego domu albo miasta, strząśnijcie proch z nóg waszych!9 15 Zaprawdę, powiadam wam: Ziemi sodomskiej i gomorejskiej lżej będzie w dzień sądu niż temu miastu.
  16 Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!// -(Ewangelia wg św. Mateusza10) -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Jasiek 18:10:14 "Aż się w duchu uśmiechnąłem :-)"
  -Że też Moherowi chce się tak pisać na Berdyczów? -Czasem tak coś mnie najdzie... :)))
 • @Jasiek 18:15:52 -Dziękuję też za przestrogę. -Doceniam dobre rady.
  -Z reguły dbam by zębów nie pokruszyć, ale czasem coś kusi... -a tu; "i dopiero będzie" ;-DDDDD
 • autor
  ciekawy film
  5+
  pozdr.
 • @Jasiek 18:20:43 "znęcać się jednym linkiem nad zmarłą duuuuużo przedwcześnie osobą"
  -Żal mi jej jak każdego człowieka który błądzi. -Siebie też. -Ale sami sobie często jesteśmy winni. -Chociaż można także winić otoczenie, czyli bliźnich. -Ach, ta nasza wolna wola te nasze wybory! -Może lepiej byłoby być niewolnikiem Pana Boga? -Z tej myśli chyba chyba wziął się islam. ;)
 • @Husky 19:12:28 -Dziękuję.
  -Wzajemnie.
 • @Jasiek 18:20:43 -"A obrazek w awatarze taki miłosierny...."
  -Jeszcze raz wracam do nadstawiania drugiego policzka;Mt 10,34-42. 11,1
  34 Nie sądźcie, że przyszedłem nieść pokój po ziemi. Nie przyszedłem nieść pokoju, lecz miecz. 35 Przyszedłem bowiem przeciwstawić syna jego ojcu, a córkę jej matce, a synową jej teściowej; 36 bo wrogami człowieka mieszkańcy jego domu. 37 Kto miłuje ojca lub matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; i kto miłuje syna lub córkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; 38 i kto nie bierze krzyża swego, a idzie za mną, nie jest mnie godzien. 39 Kto znalazł swoje życie, straci je; a kto stracił swoje życie ze względu na mnie, znajdzie je. 40 Kto was przyjmuje, mnie przyjmuje; a kto mnie przyjmuje, przyjmuje Tego, który mnie posłał. 41 Kto przyjmuje proroka jako proroka, zapłatę proroka otrzyma; a kto przyjmuje sprawiedliwego jako sprawiedliwego, zapłatę sprawiedliwego otrzyma. 42 Kto napoi choćby kubkiem świeżej wody jednego z tych małych jako [mego] ucznia, ten - tak właśnie mówię wam - nie straci swojej zapłaty". 1 Kiedy Jezus przestał dawać wskazania swoim dwunastu uczniom, odszedł stamtąd, by nauczać i głosić w ich miastach. -Oczywiście nie wszyscy te słowa rozumieją, że tu chodzi o miecz duchowy, bo miłosierdzie nadal obowiązuje, ale myślę ze tak inteligentna osoba jak Ty nie ma z tym problemu.
 • Bo nie chodzi o walkę fizyczną,
  lecz nie uleganie choćby najbliższym, jeśli błądzą, lecz trzymanie się PRAWDY, którą jest PAN JEZUS. -(Ja jestem drogą i prawdą, i życiem.Źródło: Ewangelia wg św. Jana 14:6). -A bliźnim, jeśli potrafię zauważyć że Prawdy się nie trzymają mam obowiązek dyskretnie zwrócić uwagę. (Nie krzywdzić, raczej starać się samemu nie byc skrzywdzonym przez poddanie się ich błędom!)., po to namalowano ten obraz z mojego avataru. -A wybaczyć mam 77 razy ///Mt 18,21-35: Piotr zbliżył się do Jezusa i zapytał: Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy? Jezus mu odrzekł: Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy./// :)
 • @Moher 19:38:54
  Ave.Polecam.https://www.youtube.com/watch?v=0Y5U5L79Vco .Szczęść Boże.
 • @Repsol 20:10:18 -Właśnie -Jeśli ktoś robi fortunę nieuczciwie,
  okłamując bliźnich i mordując , to chyba należy im zwrócić uwagę i ostrzec bezlitośnie okradane przez niego ofiary? -Dziękuję Ci Braciszku i pozdrawiam -Ave, SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Moher 20:33:24
  "okłamując bliźnich i mordując , to chyba należy im zwrócić uwagę i ostrzec bezlitośnie okradane przez niego ofiary?"

  Tak, tak, tak. Tylko że,.... ;-)

  Jak popełniający zło (kradzież np) czyli czyniący zło, czyli złoczyńca wyrządza komuś szkodę to wypadałoby go nie tylko ostrzec, ale zmusić zło czyniącego do:

  - przyznania się do popełnienia złego czynu
  - naprawienia szkody
  - pokrycia strat wynikających z zaistniałej szkody
  - powetowania strat moralnych wynikających z zaistniałej szkody

  Potem możemy wybaczyć nawet 77 razy, ale tak "za frajer" ?
 • @Moher 19:38:54
  "tu chodzi o miecz duchowy, bo miłosierdzie nadal obowiązuje, ale myślę ze tak inteligentna osoba jak Ty nie ma z tym problemu."

  Oj tam, oj tam. Zaraz tam duchowy. Tzn duchowy też, ale jak Moskal lub Turczyn czy jaki tam inny Prusak dom nachodzi to... i ogniem, i mieczem go trza z zamiłowaniem (tzn miłosiernie) traktować, żeby się natychmiast ze złej drogi nawrócił ;-) Bez duchowych wywodów. Z "Bogurodzicą" na ustach. No mercy! pokąd nie usieczon!
  Bacz i takowoż Waszmości, że i sam papież do krucyjat nawoływał... tzn duchowych też, ale i ten, no.... "nie tylko". O!

  I właśnie o to "nie tylko" mi się rozchodzi. I co teraz? ;-)
 • @Moher 19:38:54
  "Oczywiście nie wszyscy te słowa rozumieją, że tu chodzi o miecz duchowy, bo miłosierdzie nadal obowiązuje, ale myślę ze tak inteligentna osoba jak Ty nie ma z tym problemu."

  Oni nie zrozumieli. Co za "pech":

  https://www.youtube.com/watch?v=SPPMcTczdlY

  :-)
 • @Repsol 20:10:18
  Ale zacny film! Dzięki :-)
 • @Jasiek 00:19:25 -"Oni nie zrozumieli. Co za "pech":"
  -Na to wygląda. -Nie pierwsi oni byli i nie ostatni... -Dlatego mamy się modlić; "przyjdź Królesstwo Twoje...
 • @Moher 02:22:23
  "-Dlatego mamy się modlić; "przyjdź Królesstwo Twoje..."

  Dlaczego przez 2 "s"? Jesteś ukrytym neonaziolem schowanym za obrazkiem? Stosunek do zmarłych by na to wskazywał. Takich trzeba tępić równo z komuchami. Co to ma być?
  Cała proto-komusza unia dostała wpier... pod Grunwaldem od Słowian, którzy wystąpili razem. I to z "Bogurodzicą" na ustach. A Ty tutaj z "ss" Chyba trzeba szykować powtórkę, ale "nieco" szerzej, bo się malowani trockiści (neokoni) dołączyli do UE i zrobił się na świecie niezły bajzel :-(
  Jak widać w necie i na NEonie też :-((((
 • @Jasiek 03:22:55 -Coś taki nerwowy się zrobił?
  -Ta Twoja insynuacja to złośliwość czy przeczulenie? -Literówki w życiu nie widział? -"Powtórkę" mówisz? -Toś Ty tak miłosierny, że tylko od innych miłosierdzia oczekujesz? :((( (-Przykro mi się zrobiło.). Bywaj z Panem Bogiem. -Dobranoc!
 • @Jasiek 23:42:39tak "za frajer" ?
  -Nie! :)))
 • @Moher 05:20:28
  "Ta Twoja insynuacja to złośliwość czy przeczulenie?"

  Wiedzę co widzę, więc to nie insynuacja. Podwójne "s" działa na mnie bardzo źle, a w modlitwie to już w ogóle... Ciężko nie być przeczulonym w takich chwilach. O złośliwość uprzejmie proszę mnie nie podejrzewać. Ja jestem konstruktywny Jasiek :-)

  Proszę żeby już Szanownemu Panu nie było przykro.

  Miłosierdzie podczas bitwy? Wobec rannych i jeńców czemu nie. Ale najpierw trzeba wroga zranić lub wziąć niemiłosierną siłą w niewolę :-)
  No chyba, że wróg zmieni zdanie przed bitwą i sobie pójdzie.

  Szczęść Boże!
 • @Jasiek 14:13:58 "No chyba, że wróg zmieni zdanie przed bitwą i sobie pójdzie.'
  -To by było najlepsze rozwiązanie. -Prośmy Pana Boga o świat bez wojen! -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Moher 20:15:42
  ilu Polaków ograbili i zabili Amerykanie w historii a ilu nacja ze wschodu?
 • @Husky 20:51:48
  -Dalekiego, czy bliskiego? -Bo na wschodzie jest wiele nacji :))). -No, ale nie licytujmy się. -Amerykanie nawet jakby chcieli nas zabijać, to i tak nie mogli, bo Roosvelt oddał nas w ręce sowietów. :(

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej