Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
76 postów 6319 komentarzy

PolskaWWW! (Wielka, Wolna i Wspaniała)

Józef Pustułka - -Jezu, ufam Tobie.

Już niedługo Donald Trump będzie prezydentem.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

-Amerykanie budzą się. -Przed Polską rodzą się nowe okazje. -Trzeba tylko będzie umieć je mądrze wykorzystać.

 You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

Abraham Lincoln   ("Przez jakiś czas można  oszukiwać wszystkich ludzi, niektórych ciągle, ale nie da się ciągle oszukiwać wszystkich bez końca") (tłum. --Moher). -To genialne powiedzenie  Lincolna, (jeśli naprawdę on pierwszy go wymyślił) zaczyna się sprawdzać w Ameryce. -Piorące ludziom mózgi kłamliwe media będące na usługach dotychczasowej administracji rządowej nagle obudziły się "z ręką w nocniku", bo za późno zauważyły, że ludzie przestali im ufać i że im uporczywiej starają się ludzi przekonać do swojej "prawdy", tym bardziej od pewnego czasu wywołuje to odwrotną reakcję. -Media głównego nurtu na czele z CNN, (zwanym "Clinton News Network") widząc, że nie zdołają przeforsować swojej wybranki rozpaczliwie próbują znaleźć się w nowej sytuacji,  zwłaszcza po ostatnich rewelacjach dotyczących służbowych E -mail'i Pani minister spraw zagranicznych, Hilary Clinton   i ponownym wszczęciu w tej sprawie  śledztwa, zmieniają  gwałtownie front.  -Zauważyły, jak wielkie siły stoją za Trumpem i że żarty się skończyły.  -Już przestały określać Trumpa mianem "sexual predator" -(Seksualny drapieżca) i delikatnie zaczynają rozstrząsać wady Hillarii. Czy nie za późno? -Trump już obiecał z nimi zrobić porządek. I to w pierwszej kolejności. -Pan Trump jest  bardzo wrażliwy, szybki  i zdecydowany w działaniu. -Rodzi się nowa, bo zmieniająca przywództwo      Ameryka. -A że jest to nadal główny rozgrywający na naszej planecie, to będzie to miało wpływ na cały nasz świat. -(Trump   pofatygował się na spotkanie z Polonią, przypomniał nasze zasługi, dla świata i Ameryki, Oraz zapewnił, że Polskę zadba i o niej nie zapomni.  -W tym samym czasie mąż Hillarii,   Bill obraził cały polski naród w publicznej wypowiedzi. 

KOMENTARZE

 • Donald Trump: stawką los naszej cywilizacji
  https://youtu.be/JCi7vf_LMFI
 • Jak robić pieniądze;
  https://www.youtube.com/watch?v=0Y5U5L79Vco
 • Lewak Clinton obraża Polskę i Polaków!
  http://ruch-obywatelski.com/wydarzenia-na-swiecie/lewak-clinton-obraza-polske-i-polakow-maja-problem-z-demokracja-wola-putina/
 • @Moher 12:05:04
  Ave .Szczęść Boże.https://www.youtube.com/watch?v=hXbKq5jAeXU
 • @Repsol 12:32:53 -Dziękuję! Bardzo to miłe.
  SZCZĘŚĆ BOŻE! -Ave.
 • Cwaniak Bill wypowiada się na temat Polski i Węgier; -Polonia i Węgrzy już nie zagłosują na Hilarię!
  https://youtu.be/a7sc-zYZg7Q
 • @Moher 13:08:55
  Polecam.http://dziennikzwiazkowy.com/polonia/donald-trump-zalatwie-zniesienie-wiz-odzyskam-wrak/
 • U nas też obudzili za późno
  -----"Piorące ludziom mózgi kłamliwe media będące na usługach dotychczasowej administracji rządowej nagle obudziły się "z ręką w nocniku", bo za późno zauważyły, że ludzie przestali im ufać"-----
  A co u nas było przed wyborami prezydenckimi, dokładnie to samo, co teraz w USA. Najpierw ogromna przewaga Bula, która z czasem wyraźnie malała, a nasze łże media łgały do samego końca
 • @Moher 13:08:55
  Hillary Clinton jest dwulicowa. Powie i zrobi wszystko, co zbliży ją do urzeczywistnienia własnych ambicji. Potrafi patrzeć w oczy i łgać, jakby nie wiedziała, że kłamie. Jej kłamstwo jest czymś gorszym, jest wypaczaniem, zniekształcaniem prawdy w taki sposób, żeby ją dopasować do konkretnych okoliczności jej sprzyjających. Mossad, „chłopaki z drugiej strony wody”, tak Izraelską agencje wywiadowczą nazywają amerykańscy żydzi. Wywiad Izraelski zawsze dąży do tego, żeby zdobyć możliwie najwięcej informacji o przywódcach politycznych oraz ich stosunku do Żydów. Kiedy Bill Clinton poniósł upokarzającą klęskę w wyborach na gubernatora stanu Arkansas, Clintonowie wyruszyli w pielgrzymkę religijną do Izraela. Wyprawa ta oraz zapewnienie państwu Izrael bezpieczeństwa i stabilności, umocniła ich postawę wśród ludu Izraela, ale przede wszystkim wśród amerykańskich Żydów i wyborców.
  Bill Clinton, jako prezydent oświadczył: „Jeżeli Irak lub Iran przekroczyłby Jordan, chwyciłbym za broń i poszedł do okopów, żeby tam walczyć i zginąć za Izrael”. Czy była to tylko polityczna poza i wyrachowanie, czy rzeczywiście i szczerze Clinton wspierał na preferencyjnych warunkach państwo Izrael? Należy powiedzieć wprost, Clinton nie chciał walczyć za własną ojczyznę, chwytał się wszystkiego, by wykręcić się od poboru do wojska, ale w sytuacji, gdyby jakieś państwo zaatakowało Izrael, chwyciłby za broń, i gotów byłby walczyć i zginąć za Izrael. Hillary, jako żona Billa została, jak można przypuszczać, zarażona tą sama chorobą weneryczną. Bowiem w administracji Clintona jedyną prawdziwą mniejszością etniczną, dysponującą rzeczywistą władzą, byli Żydzi. The Agenda pisze, że żydzi odgrywają w polityce amerykańskiej bardzo istotną rolę. Trzej z nich Robert Reich, Robert Rubin i Alan Greenspan, to postacie w Ameryce kluczowe. Gordon Thomas w książce „Gideon’s Spies” postawił tezę, że, Izraelski wywiad Mossad potajemnie nagrywał intymne szczegóły rozmów między Billem a Moniką Lewinsky, która następnie zaś szantażowała Clintona tymi nagraniami, a także tym, żeby Clinton przerwał śledztwo FBI w sprawie kreta z Mossadu. Izraelski wywiad wiedział, że Biały Dom jest skutecznie chroniony elektronicznymi urządzeniami uniemożliwiającymi podsłuch. Postanowił zatem skupić się Lewinsky i jej mieszkaniu. Mossad zaczął przechwytywać nieszyfrowane i niezabezpieczone rozmowy telefoniczne prezydenta z Lewinsky. Nagrania następnie w bagażu dyplomatycznym wywożono do Tel-Awiwu, aby Mossad skutecznie, na ich podstawie, opracował sposoby jak spożytkować kompromitujące prezydenta rozmowy. One bowiem stanowiły narzędzie szantażu żydowskiego lobby.
 • @Moher
  Jeżeli całego materiału nie da się ujawnić przez 11 dni do wyborów, to winien być jakiś myk, by je przedłożyć na dalszy termin, bo zbyt poważna to sprawa, gdy ona okaże się kryminalistka...Babcia Clinton już długo nie pociągnie..biologia ma swoje prawa. Do paki na to super lek, ale stosowana latami wyniszcza układ nerwowy strasznie. "Zaledwie jedna trzecia Amerykanów uważa, że Clinton można zaufać" ale to nie przeszkadza by w sondażach wmawiać amerykanom, że to ona prowadzi w wyścigu o fotel w Białym Domu. Gdyby szef FBI nie ujawnił tego teraz , byłby posądzany o zatajenie informacji mogącej mieć istotny wpływ na wybory ... Pani Clinton jest w nieprzyjemnej sytuacji z własnej winy , to "próżne żale"...sam atak na szefa FBI z tego powodu powinien dać do myślenia wszystkim którzy myśleli o głosowaniu na nią. to typowa kłamczucha, nie można jej ufać, wszystko co mówiła w kampanii może być zwykłym kłamstwem w 100% i wcale bym się nie zdziwił. Mam nadzieję,że Polonia będzie pamiętała jak Clinton (mąż Hilary) opluł Polskę i rząd PiS na imprezie wyborczej i zagłosuje na Trumpa. Polonia zareagowała na słowa Bila Clintona i napisała list protestacyjny i szacunek do Polski i rządu demokratycznie wybranego.
 • @Bogdan 14:21:03 -Dokładnie!
  Niby media powinny najlepiej być zorientowane, Ale Pycha, matka wszystkich grzechów, a więc i głupoty wprowadza w samouwielbienie, co usypia cwaniaczków, którzy myślą, że jak chwilowo ogłupili łatwowiernych ludzi, to ten stan będzie trwał wiecznie. Po prostu mają ludzi za bardziej głupich , niż ludzie są w rzeczywistości. czego najlepszym symbolem są niejakie cwane a przygłupawe Lisy i inne niewierne Tomasze... :))) -Powinni pamiętać te słowa, które już wielokrotnie sprawdzały się w praktyce; "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time."

  Abraham Lincoln -("Przez jakiś czas można oszukiwać wszystkich ludzi, niektórych ciągle, ale nie da się ciągle oszukiwać wszystkich bez końca") (tłum. --Moher). -To genialne powiedzenie Lincolna, -Chyba zapominają o prawdzie tych słów; http://wentylator.neon24.pl/post/134699,juz-niedlugo-donald-trump-bedzie-prezydentem
 • @kula Lis 66 18:18:45 "Hillary Clinton jest dwulicowa."
  -Ja myślę, że nawet czterolicowa. Jak nasz Światowid. -W końcu ma tyle lat praktyki w kręceniu...
 • Przejechalem wczoraj 650 km po stanie Wisconsin.
  Widzialem wiele tablic z nazwiskiem Trump i ani jednej tablicy z nazwiskiem Clinton.
 • Czy dobrze odczytuje - nick "Moher" ma oznaczać żydo-chrześcijańską bezmyślność?
  https://programwps.files.wordpress.com/2016/10/aaa12-600x314.jpg
 • @Rzeczpospolita 21:48:27 -A nick Rzeczypospolita uwielbienie dla spadkobiercy Katarzyny wielkiej?
  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2011/07/d.jpeg
 • @Moher 22:35:03
  Cóż, raz Komunista = zawsze Komunista.
  Przynależność w własnej woli do Ligi Młodziezy Komunistycznej (Communist Youth League USA), a zaraz potem do satanistycznej grupy the Order of DeMolay ma swoje efekty w dorosłym życiu.
  www.youtube.com/watch?v=XWd7IR0CMog
 • Komentarz do zdjecia żydo-Kosiura:
  Zdjęcie ostało zrobione w roku 2005, kiedy to Clintonowie pojawili się na prywatnym weselu Trump'a z Melanią. Clintonowie “zaszczycili” swoją obecnością Trump'a w zamian za dotację na kampanię wyborczą tow. Clinton na Senatora z NY, skąd Trump rządzi swoim imperium.
 • @Moher 22:35:03
  No więc nic a nic się nie pomyliłem. Do bezmyślności doszła jeszcze głupota.
 • @Zdzich 23:45:29
  Dziękuję za cenne wzbogacenie mojego komentarza - zdjęcia.

  Niestety, przy okazji "mleko się rozlało" - wyszło bowiem na jaw, że żydo-katolik Zdzich to po prostu zacietrzewiony matoł.
 • @Rzeczpospolita 23:54:02
  Piszesz o sobie? -Cóż, przykro mi, bo w takim razie Tobie już nic nie pomoże. -Polacy mają przysłowie, że na głupotę nie ma rady....-:(
 • @Zdzich 23:45:29 Dopóki nie posłuchałem jego przemówień,
  nie doceniałem jego rozumu. -On wszedł w to środowisko, poznał i nawet wykorzystał ich manipulacje by osiągnąć to co ma, a jednocześnie zbrzydły mu ich metody. -Mówi o tym otwarcie. -On naprawdę chce je zmienić. -Ma do tego predyspozycje. -Jest rozsądny, ma wiedzę i zdecydowany, twardy charakter. -Jak najbardziej nadaje się na to stanowisko. -Trzymam kciuki! -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Moher 00:19:34
  Masz rację w tym, co napisałeś. Gdyby tak nie było, Trump nie ożeniłby się z Chrześcijanką z Jugosławii (tyle n.t. jego „anty-emigracyjnej pozycji”.)
 • @Zdzich 00:47:17 Pierwsza to Czeszka
  a Córka ma na imię Ivanka. -:)))
 • @Zdzich 00:47:17
  https://youtu.be/hXbKq5jAeXU
 • @Moher 13:08:55
  Obydwu kandydatów można porównać analogicznie do naszych wyborów prezydenckich 2015. Z jednej strony kandydatka establishmentu oraz szeroko rozumianego lewactwa Hilarzyca Clintonowa (nasz Bronek), wobec której media prowadzą zmasowaną agitację i jest pompowana przez spreparowane sondaże, z drugiej obrzucany błotem z każdej strony, znienawidzony przez media głównego nurtu, na każdym kroku dyskredytowany, zaniżany w spreparowanych sondażach Donald Trump (nasz Duda). Rozstrzygnięcie przy urnach powinno być podobne jak w Polsce, jedyną szansą na zwycięstwo polakożerczej lewaczki Clintonowej, będzie sfałszowanie wyborów. Żydostwo stojące za Clintonową ma zbyt wiele do stracenia, by nie posunąć się do wszystkich możliwych kroków, łącznie z fałszerstwem wyborczym.
 • @kula Lis 66 05:30:04 -Strach...
  -Trumpa poparło już 200 generałów... :)))
 • @kula Lis 66 05:30:04
  UWAGA!
  Na wypadek dojścia Trumpa do władzy, żydostwo jest już przygotowane do sprowokowania III-ej Wojny Światowej w okresie tzw. tranzytowym. Netanjahu właśnie zapowiedział „ostatnią” konfrontację w Strefie Gazy w przyszłym miesiącu.
  Putin też jest gotowy na tą „ostatnią konfrontację” ...
 • @Zdzich 07:15:16 -Putin już rwie z kopyta... tfu, z "pazura" na odsiecz. -Jest tylko jedno pytanie, komu? :)))
  http://wars-stars.pl/files/stars/5f6b38db0b0e277c59cf0feef9e5dba523e14ebel.jpg
 • Przodem wysłał flotę; Najlepiej dymiące jednostki. (Chodzi o stawianie zasłony dymnej,
  bo wtedy w taki okręt ciężko trafić) https://cdn5.img.sputniknews.com/images/104680/41/1046804131.jpg It's Time: Admiral Kuznetsov Carrier Group Heads to Mediterraean...
 • @Moher 08:22:54
  Ave. :) http://cont.ws/uploads/pic/2016/10/original%20%28322%29.jpg
 • @Moher 08:22:54
  Jak widzisz, Admiral Kuznetsov Carrier Group rozni sie od bardzo starego zdjecia Putina na niedzwiedziu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej