Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
76 postów 6319 komentarzy

PolskaWWW! (Wielka, Wolna i Wspaniała)

Józef Pustułka - -Jezu, ufam Tobie.

Komunizm wiecznie żywy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

-Komuna atakuje Trumpa. -Polska to bardzo ważny kraj w planach internacjonalistów. -dlatego jesteśmy pod specjalnym nadzorem. -Dlatego też zafundowali nam KOD

 Jednakże o ile Polska, to tylko bardzo ważny kraj który chcieliby mieć, (chyba najważnejszy po USA, Tak, Tak, niestety dla nas), to USA są krajem, którego posiadanie to dla nich być albo nie być. -Dlatego spanikowane, bo zaskoczone przegraną służącej im opcji, ale zawsze czujne i na posterunku amerykańskie KODY działają błyskawicznie i nie zasypiając gruszek w popiele zorganizowały i wysłały  swoich ludzi- prowokatorów na ulice już następnego dnia po wyborach. Facet z brodą mówi, że zawsze w Ameryce obywatele godzili się z wynikiem wyborów i nigdy takiego diabelskiego spektaklu nie było. Mówi też, że głoszą iż są pokojową demonstracją, ale gdy zorientowali się że on popiera Trumpa dostał pięścią w twarz.

People protest against Donald Trump presidency - YouTube  -Takie szatańskie występy rozlały się błyskawicznie po wszystkich centrach USA! -Akcja jest doskonale koordynowana. -Nie zapomnijcie zwrócić uwagi pod jaką flagą maszerują amerykańscy KOD-owcy.

KOMENTARZE

 • -Palą kukły prezydenta-elekta, noszą je na szubienicach. Polski KOD to przy nich gołąbki pokoju.
  -No, ale w Polsce jest bardziej jednolity naród, w Ameryce łatwiej podburzyć różne grupy ludzi..."Not My President": Tens of Thousands Take to Streets, Block Freeways & Rally Against Trump; "nie mój prezydent" Dziesiątki tysięcy wychodzą na ulice, blokują drogi szybkiego ruchu i gromadzą się wiecując przeciwko Trumpowi. https://youtu.be/BLK-2j65das
 • Przez chwilę posłuchałem CNN. -Taki Amerykański TVN
  -Znany amerykańskim patriotom jako Clinton News Agency. -Ich główna gwiazda, Anderson Cooper (Amerykański odpowiednik Lisa z TVN-u już odzyskał płynność głosu (Gdy zaczynał karierę, bardzo się przy kłamaniu zacinał jąkał, potem nabrał pewności i zaczął płynnie mówić, po ogłoszeniu wyników wyborów zrobił się jak trusia i zaczął znów lekko zacinać). -Widzę, że już mają plan i nabrali pewności siebie.-Zaczęli spraszać gości i tłumaczą, że no niby nieładne te protesty, ale ludzie mają prawo. -Tak, mają prawo, bo to jest słynna "American Way" (Amerykański styl bycia). Wprawdzie nigdy nie było takich protestów po wyborach, ale ludzie, chociaż wybaczą, to nie zapomną jak zostali obrażeni. -Że kolorowe dzieci przychodzą ze szkół i płaczą, że dziewczynki wystraszone już po obudzeniu się płaczą ze strachu (Bo to Trump seksualny drapieżca), no i na koniec, zanim odszedłem od telewizora jakiś zaproszony profesor po chwilowej wyliczance grzechów Trumpa, mimo jego (jak doszli do wniosku, fałszywego ugodowego przemówienia, na co wskazuje choćby to, że otoczył się ludzmi, którymi według nich nie powinien), powinien być impeached (To oznacza pozbawienia prawa wykonywania swych funkcji. -To wszystko siedemdziesiąt jeden dni zanim Trump zostanie zaprzysiężony i będzie miał realny wpływ na rząd ! -Przeprowadzają swoją akcję naprawdę zgodnie ze słynnym powiedzeniem -"w amerykańskim tempie" :( -Módlmy się by się im nie udało, bo być może od tego zależą losy nie tylko Ameryki, ale całego świata! -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • -W Polsce hasło: -Obrona Demokracji"
  -W Ameryce: -"Not My President" (Nie Mój Prezydent)'
 • Teraz rozmowy w CNN schodzą na tory. -Trump demonizował ludzi,
  LGBT, Mahometanów, meksykanów, naszych, straszył kobiety i wszęlkie inne mniejszości. -Jeden mahomet mówi, że tak był roztrzesiony, że w ogóle nie spał. -Prowadzący delikatnie sugeruje, że jeśli ludzie czują się tak głęboko zranieni, tak psychicznie wykończeni, demonizowani przez Trumpa, to nie tylko mają prawo wyjść na ulice, ale nawet powinni! Byle protestowali pokojowo. -W międzyczasie migawka; -Policja ogłosiła, że protesty obracają się w rozruchy (Riots). -Ludzie obrzucają samochody policyjne kamieniami... itd. -Czy oni chcą podburzyć ludzi do poziomu wojny domowej? -To byłoby straszne.
 • Jakaś kobieta pyta; Jak może być prezydentem taki bigot, siejący nienawiść (spreading hatred...)
  CNN jest niesamowite!
 • @Moher 06:45:50
  A u nas inaczej? Nawet nie trzeba oglądać TVN, słuchać TOK FM, czy innych zakłamanych mediów. Wystarczy poczytać tutaj na NEonie niektóre wpisy, znanych nam dobrze blogerów, jaki to nasz jest prezydent, jaki rząd, a wszystko w złym świetle. Teraz na czołówce są dwa wpisy, które zamiast pokazywać piękno dzisiejszego dnia, jednoczyć Polaków w tak ważnym dniu, to sączą smutek i jadą po Polakach nie wiadomo za co. Nawet Naczelny dał się ponieść tym żałosnym emocjom
 • @Moher 06:45:50
  Nie ma z czego się cieszyć..
  W amerykańskim radiu prowadzonym przez żydów gadali, że Clinton dostała zadanie gdy wygra wybory, likwidację Izraela. Clintonowa miała nakłonić żydów, do ataku na Iran.
  Pierwszą zagraniczną podróż Trump ma odbyć do Izraela. Dlatego tak mocno były zaangażowane w wybory amerykańskie służby.
  Tu coś można przecytać: https://www.monitor-polski.pl/dr-david-duke-o-wyborze-donalda-trumpa-na-prezydenta-usa/#more-13237

  Przypomnę, że David Duke niedawno mówił, że chazary to legenda. Moim zdaniem, to agent wpływu od dezinformacji i jest żydem.
 • @Bogdan 10:39:48
  Jeśli można to podpisuje się pod Twoim komentarzem.
  Pozdrawiam.
 • @Talbot 12:20:44
  Lepiej poczytaj lub posłuchaj naszego człowieka.

  http://www.rushlimbaugh.com/
 • @Talbot 12:20:44 Przesłuchałem wiele jego filmików.
  -To jednak człowiek nie z naszej bajki. -Niby pięknie mówi o równych prawach dla wszystkich, ale uważa, że to zbrodniarz Churchill wywołał II wojnę światową, bo po zajęciu Polski przez Hitlera zaatakował tego wspaniałego obrońcę białej rasy zamiast go poprzeć i spowodował tak wielką rzeź tejże białej rasy. Gdy to usłyszałem, moją sympatia dla niego prysła. -Bo co stało by się z Polakami, gdyby Anglia pogodziła się z podbojami Niemiec na wschodzie chyba nie mamy wątpliwości? -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Bogdan 10:39:48 "nie wiadomo za co."
  -Ale wiadomo po co -:( -Władza i pieniądze się śnią, więc im gorzej w kraju tym bliżej do raju, bo im ludziom gorzej, tym łatwiej ich sprowokować. _Ale nie jest tak źle! -Śtąd smutek i frustracja. -Pozdrawiam Cię. SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Moher 17:05:10
  "-To jednak człowiek nie z naszej bajki. "
  Tak tylko pomyślałem - wszędzie spiski węszę - ale to co w amerykańskim radio słyszałem, to daje do myślenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej