Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
76 postów 6319 komentarzy

PolskaWWW! (Wielka, Wolna i Wspaniała)

Józef Pustułka - -Jezu, ufam Tobie.

-Ziemska skorupa wykazuje wzmożone ruchy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Płyta Afrykańska prze na północ. -Będą potężne trzęsienia ziemi. -Włochy to preludium. -Najpoważniejsze będą na Bliskim Wschodzie.

 -Mamy coraz ciekawsze czasy. -Zamiast się kłócić módlcie się. -"Bo błogosławieni są którzy wprowadzają pokój, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."; 

 "Błogosławieni jesteście, gdy wam urągają i prześladować was będą, i gdy kłamliwie mówić będą wszystko złe na was z mego powodu. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie.

1. Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
2. Błogosławieni, którzy płaczą, albowiem oni będą pocieszeni.
3. Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię.
4. Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni.
5. Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.
6. Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą.
7. Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani.
8. Błogosławieni, którzy prześladowanie cierpią dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie."

Błogosławieństwa Ewangeliczne

KOMENTARZE

 • .
  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/136351,putin-powinien-kochac-trumpa#comment_1359317
 • @Katana 00:57:47 -Po pysznym głupcu niezapisana strona zostaje;
  http://us.123rf.com/450wm/bigjom/bigjom1502/bigjom150200070/36289634-karty-tarota---g%C5%82upiec,-na-ksi%C4%85%C5%BCki.jpg
 • @Katana 00:57:47
  http://sanocki.neon24.pl/post/136385,kto-zwyciezyl-w-sejmie#comment_1359777
 • @
  Od jakiegoś czasu mam zainstalowane aplikację (i stronę) "Volcanos & Earthquakes". I co widać? ZACHODNIĄ stronę pacyfiku nawiedzają raz po raz trzęsienia, od 5.0 do 7.5.
  WSCHODNIĄ (Ameryki) tylko Południową... Czyli, jeśli teoria o "grzbiecie Pacyficznym" jest prawdziwa, to "zaraz" będą trzęsienia ziemi w USSA/Meksyku ZNACZNIE potężniejsze, bo płyty się dopiero napinają...

  Będzie "San Andreas" w realu, tylko bez Rock'a...
 • @laurentp 01:22:18 Pacyficzny "Pierścień ognia"
  A w środku Rów Jordanu https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d5/Greatrift.jpg
 • Kontynuacją tektoniczną Wielkich Rowów Afrykańskich jest dolina ryftowa na dnie M. Czerwonego oraz Rów Jordanu.
  -Trochę ciekawostek; http://encyklopedia.pwn.pl/haslo/Wielkie-Rowy-Afrykanskie;3995723.html http://www.rumburak.friko.pl/img/wielkie_rowy-1.jpg http://www.rumburak.friko.pl/ARTYKULY/swiat/wielkie_rowy.php Powierzchnia Morza Martwego znajduje się 423 metry poniżej poziomu morza. http://joemonster.org/art/24297 https://youtu.be/njoTmIuK88g
 • W ciągu wieków przylegały do niego różne nazwy: Morze Cuchnące, Morze Diabelskie czy też Jezioro Asfaltowe. W Biblii nazwano
  je Morzem Słonym oraz Morzem Araby[2]. Według tradycji głęboko na dnie leżą ruiny Sodomy i Gomory. Dlatego jest ono także znane jako Morze Sodomy lub Morze Lota – opisanego w Biblii świadka tragicznych wydarzeń związanych z tymi miastami. Ok. 17 tys. lat temu poziom wody Morza Martwego był tak wysoki, że łączyło się ono z leżącym na północ Jeziorem Tyberiadzkim. -Poziom wody w Morzu Martwym spada. Przez ostatnie 40. lat powierzchnia morza zmniejszyła się o 30%. W ostatnich latach proces ten nasilił się i obecnie spadek sięga blisko 1 metra rocznie. W 2013 roku Jordania i Izrael podpisały umowę na mocy której ma powstać Kanał/rurociąg Dwóch Mórz o długości ok. 180 km. transportujących wodę z Morza Czerwonego do Morza Martwego. Ma to opóźnić proces wysychania Morza Martwego. https://pl.wikipedia.org/wiki/Morze_Martwe
 • -Ten tak zwany "Róg Afryki" powoli oddziela się od głównej płyty.
  -Jeśli proces będzie dalej szedł w tym kierunku, niskie tereny rowu zaleją wody Oceanu Indyjskiego i kiedyś powstanie osobna wyspa, jak podobno powstał dzisiejszy Madagaskar. -Po nas na Ziemi w obecnej formie nie będzie już raczej wtedy śladu. -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Moher 02:41:11
  We Włoszech ziemia trzęsie się już co chwilę, tzn. wstrząsy główne przez chwilę a potem kilka dni wstrząsy wtórne.
  Do tego jest niebezpieczeństwo wybuchu super wulkanu i tzw. wulkanów mniejszych.
  Trzeba prosić naszą Matkę Ziemię, żeby się uspokoiła.
  W tym wypadku poprosiłbym ziemskich szamanów Indian na przykład a nie "Szczęść Boże", który to Bóg ma miliardy gwiazd i biliony planet "na głowie" i akurat naszą planetę może nie mieć jako priorytet.
 • @lorenco 04:54:45
  _Jak nie będziemy go prosić to może i nie będziemy "priorytetem". -Co do Twojej sugestii proszenia szamanów... pozwolę sobie pozostawić to bez komentarza.
 • @lorenco 04:54:45 -P. S.
  -Italia, to jak napisałem dopiero początek bólów. -Najgorsze będzie na wschód od Półwyspu Apenińskiego. -Bałkany, Anatolia i Bliski Wschód. -Tylko "SZCZĘŚĆ BOŻE" pomóc może! -Módlmy się.
 • @Moher 06:58:15
  Tutaj "SZCZĘŚĆ BOŻE" nie pomoże ...

  A swoją drogą ..nie to że się czepiam ale piszesz ...

  ,,Dlatego jest ono także znane jako Morze Sodomy lub Morze Lota – opisanego w Biblii świadka tragicznych wydarzeń związanych z tymi miastami. Ok. 17 tys. lat temu poziom wody Morza Martwego był tak wysoki, że ,,

  przecież 17 tys. lat temu nie było tego świata ...myślisz że Biblia mija się z prawdą .
 • Człowiek pierwotny bał się zjawisk przyrody
  Słońce wydawało mu się bogiem opiekuńczym. Składał modlitwy i ofiary błagalne zjawiskom przyrody, których się bał, jak trzęsienia ziemi, powodzie. Składał modlitwy i ofiary dziękczynne bóstwom dobroczynnym. Dziś na szczęście wiemy, że to tylko zjawiska przyrody fizycznie opisywalne. Dziś nie składamy zjawiskom przyrody naszych modłów, ale czy wszyscy?
  https://www.youtube.com/watch?v=fCBt21orGnE
 • @Zawisza Niebieski 12:09:03
  "Dziś na szczęście wiemy, że to tylko zjawiska przyrody fizycznie opisywalne".

  Zjawiska to opisywalne, ale jakie procesy mają wpływ na zachowanie się otaczającej nas materii prawie nikt nie wie. I nie można wykluczyć, że działanie naszej podświadomości uzewnętrzniane przez "modlitwę" mają wpływ na to co się wokół nas dzieje w sferze materialnej. Brak wiedzy , ograniczenia umysłu nie powodują nieistnienia pewnych procesów . Umysł ludzki jest cienki jak płatek grafenu wobec złożoności procesów zarządzających istnieniem i funkcjonowaniem wszechświata. Czasami mam wrażenie , że po prostu nie ogarniasz wielu spraw, podchodząc do zrozumienia świata tylko i wyłącznie poprzez racjonalistyczną filozofię jego poznawania.
 • @Katana 13:29:04
  Każde nieszczęście człowieka można przypisać "woli Boga" choć to broń manipulatorów, często kapłanów, utrzymujących "wolą boga" władzę nad niewykształconym ludem. Żeby niczyich uczuć religijnych nie ranić odniosę się do fikcji literackiej, książki Faraon Bolesława Prusa. Znając datę zaćmienia słońca, wmawiając ludowi, że to gniew za grzechy faraona można było władcę obalić. Bóg nie ingeruje w zjawiska przyrody, nie karze ludzi epidemiami, są to zjawiska wynikające z normalnych procesów w przyrodzie. Bóg nie jest członkiem żadnej partii, stronnictwa, nie popiera żadnego króla, czy innego władcy. Bóg jest ponad to.
 • @ Moher
  kup sobie nadymanego balona - taniej ci wyjdzie, no i rozsądniej będziesz wyglądał, bo to nie ty będziesz balon, tylko będziesz trzymał balon w dłoni.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/04/ciemny-lud-wszystko-kupi.png
 • @Katana 14:06:06
  Możliwości jest multum, ale trzeba je dostosować do odbiorcy, który trudniejszego przekazu nie jest w stanie odebrać.
 • @Zawisza Niebieski 13:52:48
  Kto zdecydowal - gdzie i kiedy - sie urdziles?
 • @Katana 15:20:13
  "Nawet Twoje zaślepienie spowodowane nienawiścią do obecnej władzy."
  Wybacz, że nie uważam "zwykłego posła" za mesjasza co tłumaczy się na j.polski pomazańca bożego. Dla mnie to człowiek, który z kłamstwa zrobił sobie narzędzie uprawiania polityki, a kłamstwem się brzydzę. Zaś sam PiS nie spełnia moich standardów moralnych ze względu na niegodne człowieka myślącego wazeliniarstwo. Wybacz, że cenię myśl niezależną. Tyle, że jest to jednak żadna nienawiść. Problem z miłośnikami PiS (PiSofilami) jest taki, że oni jakąkolwiek negatywną ocenę tej władzy określają nienawiścią. Niestety, tak ich myślenie latami indoktrynacji przez media zależne od PiS albo polskojęzyczne media międzynarodowego zakonu, że rzetelną ocenę tej partii uważają za nienawiść.

  Oczywiście, wszystko można nazwać "wolą Boga", urodziłem się z "woli Boga", umrę "z woli Boga", tyle, że ja nie jestem na tyle zadufany w sobie, nie jestem takim egocentrykiem by wierzyć, iż jestem tak ważny, iż Bóg ma zajmować się każdym aspektem mego życia, również wtedy, gdy popełniam dobro, czy też gdy popełniam grzech? Nie twierdzę, że jeśli się pomodlę, to od razu Bóg musi spełniać moje prośby, choć powiedziane jest "Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam." [Łk 11, 9] Nikt nie mówi, że zaraz, nikt nie mówi, że za każdym razem, i nikt nie mówi, że każdemu z nas. Czasami trzeb długo pukać, a czasami jednak nie otworzą. I wtedy patrząc na rzeczy, które się zdarzyły mimo naszych próśb, mimo, że nie potrafimy zrozumieć dlaczego (np, cierpienia niewinnego dziecka) mówimy "wola Boga".
  Gdyby Bóg chciał wpływać na każde zdarzenie to czy by pozwolił, aby Ewa z Adamem zjedli jabłko?
  Bóg (moc stwórcza) stworzył pewne procesy, takimi procesami są ruchy skorupy ziemskiej, o których mówi autor, ale nie wskazuje, za 2 minuty ma być trzęsienie ziemi, albo niech to trzęsienie ziemi nie dotknie danego terenu. Katastrofy jako przejaw gniewu bogów to wierzenia ludzi nie posiadających wiedzy wykorzystywane przez ludzi złych, co chcą uzyskać jakieś korzyści mówiąc, ja lepiej wiem czego Bóg chce, i co Boga obraża. Nigdy Bóg nikomu nie dał certyfikatu, że wyraża wolę Boga. Nawet Jezus nie był panem swego losu. ""Ojcze, jeśli chcesz, odsuń ode mnie ten kielich. Ale niech się spełni nie moja wola, lecz Twoja" [Łk 22, 42]
 • @Katana 13:07:53
  A co On dzis taki narwany?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej