Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
76 postów 6319 komentarzy

PolskaWWW! (Wielka, Wolna i Wspaniała)

Józef Pustułka - -Jezu, ufam Tobie.

Szanse "Mitteleuropy"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Warto posłuchać wykładu człowieka który ma historyczną wiedzę analityczny umysł i "siedzi", że tak powiem, w temacie. -Wiele się można od niego nauczyć.

-Anglosascy analitycy mówią, że kto rządzi Heartlandem, ten ma władzę nad światem.   Niemcy, którym poprzez stworzenie Unii udało się zdominować Europę i z sukcesem odbudowywać Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego,  przy pomocy    strategicznego partnerstwa Moskwą stworzyliby potęgę zdolną przewyższyć potęgę Anglosasów. -Znów Europa Środkowa stoi im na przeszkodzie, a główną przeszkodą, jak za czasów kolegów Stalina i Hitlera jest  Polska. -Ponieważ Anglosasi  nie chcą do tego dopuścić, to   jednym z kroków przez nich podjętych  w celu utemperowania niemieckich ambicji jest podjęcie decyzji o    wspieraniu naszych krajów w dążeniach do  zachowania suwerenności.  -Trzeba z tego umiejętnie skorzystać. -Przed krajami Środka, czyli Serca Europy zwanego przez Anglosasów "Heartland" a przez Niemców "Mitteleuropa" stoi olbrzymia szansa. -Kraje Europy Środkowej mają wielki potencjał. -Bogate ziemie, piękny klimat, mądrych, pracowitych ludzi. -Najwyższy czas, by się do końca obudziły i zjednoczyły swe siły w celu mądrego wykorzystania tych atutów w  tym sprzyjającym im momencie biegu spraw tego świata i odwróciły karty historii by znów z przedmiotów zamienic się w podmioty! -By być sobą! -Wystarczy  w tym celu "ora et labora", jak zwykł mawiać Święty Benedykt, jeden z budowniczych Chrześcijańskiej Europy. -Jak na razie Pan Bóg nam sprzyja. -Gdy On błogosławi, pracy, to jej owoce muszą być dobre. -Wszystko jest na dobrej drodze. Modlitwa to najpotężniejsza broń!  -Zaufajmy Panu Bogu.  -SZCZĘŚĆ BOŻE! P.S.                                                              -Jeśli tu nie chce się otworzyć, to jest tu do tego Link poniżej, w pierwszym komentarzu;

KOMENTARZE

 • -Jeśli się nie otwiera, to link jest tutaj;
  https://youtu.be/M5GnO-TgNq8
 • @Moher 21:11:56
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/75/Mitteleuropa.PNG
 • @Husky 22:01:53
  -Każdemu polecam wysłuchanie tego wykładu. -Szczególnie polskim wielbicielom Stalina i Putina. -Stalin nazywał Polskę Wersalskim Bękartem Europy i uśmiercił tego bękarta przy pomoc Hitlera. -Putin, który uważa rozpad Związku Zdradzieckiego z największą tragedię jaka spotkała Moskwę powiedział na Westerplatte w obecności swej agentki Merkel, że w Wersalu upokorzono dwa mocarstwa. -Niemcy i Rosję i ta niesprawiedliwość doprowadziła je do wywołania nowej wojny . (-Bo w Wersalu uznano niepodległość państw Europy Środkowej, co odbyło się kosztem strat terytorialnych tych dwu mocarstw i to było przyczyną drugiej wojny światowej.) -Merkel nie zaprotestowała.
 • @Husky 22:01:53
  http://ekotrendy.com/C2.jpg http://ekotrendy.com/C3.jpg
 • .
  https://youtu.be/M5GnO-TgNq8
 • -What is heartland ttheory? (czym jest teoria obszaru serca?)
  The Heartland Theory is a form of geopolitics. Geopolitics are politics influenced by geography. (Ta teoria to kształt (lub rodzaj)geopolityki uwzgłędniającej geografię)....
 • This theory was proposed by Sir Halford Mackinder in his 1904 essay,
  (ta teoria została zaproponowana przez Pana Mackinder w opracowaniu z 1904 roku.)
 • @ Autor
  Dziś po robocie muszę obejrzeć ten wykład.

  Wcześniej natomiast widziałem to:

  https://www.youtube.com/watch?v=DHCm9driEhw

  Jest gorzej niż myślałem :-(

  Ukłony

  Oczywiście 5*
 • .
  Heartland=Eastern Europe
  Pivot Area=Heartland
  World Island=Europe, Asia and Africa
  Periphery=Rest of the world (including the Americas). Pivot znaczy sworzeń
 • Mackinder thought that whoever controlled Eastern Europe –the Heartland—would control the world.
  Mackinder sądził, że ktokolwiek kontroluje Wschodnią Europę, czyli Heartland, będzie kontrolować świat.)
 • Why is the Heartland Important? (Dlaczego Heartland ma tak wielkie znaczenie?
  Eastern Europe holds some of the greatest resources in the world in terms of raw materials and agriculture – the basic ingredients you need to control a large military. A large military would make it easy to gradually take over the rest of the world. It sounds crazy, but the USSR actually tried this during the Cold War.... -Wschodnia Europa dysponuje jednymi z największych zasobów w dziedzinie surowców i rolnictwa -podstawowych składników potrzebnych do kontroli (Utrzymania-Moher) dużych sił militarnych. -Duże siły wojskowe mogą uczynić łatwym (ułatwić-moher) przejęcie (podbicie-moher) reszty świata. -Brzmi to głupio, , lecz ZSRR rzeczywiście próbował to uczynić w okresie zimnej wojny.
 • .
  Keep in mind that big historical figures, like Hitler, believed in the Heartland Theory, and this theory was at the heart –no pun intended—of the politics in both World Wars, the Vietnam War and the Cold War. Plus, it discusses a little something called world domination. Are you starting to see why this is a BIG deal? krótko; Hitler wierzył w tą teorię, była w odgrywała centralną rolę (była "at heart", czyli centrum uwagi) w polityce obu wojen światowych, w wojnie w Wietnamie i Zimnej wojnie.
 • -Tak trochę potłumaczyłem dla tych co nie znają dobrze angielskiego, a tu link do żródla całości tego wypracowania;
  https://www.albert.io/blog/heartland-theory-ap-human-geography-crash-course/
 • @Jasiek 03:40:05 -Dzięki i wzajemne ukłony!
  -Nie jest tak źle by nie mogło być gorzej ;) -Trzeba tylko słuchać mądrych ludzi https://youtu.be/sVhi3P71ZpA i modlić się. -Będzie lepiej! -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • -Dla tych, co nie lubią geografii;
  Eastern Europe to dla Anglosasów to, co Niemcy nazywają Mitteleurope, a po "naszemu" Europa Środkowa.
 • Rosjanin to nie jest Słowianin
  http://www.prezydent.org.pl/2014-11-07.html
 • @Talbot 07:07:07 --Stalin to nie Rosjanin. Itd.
  -Ale tu geny nie są najważniejsze, tylko kultura. -Lub jak kto woli cywilizacja. :)
 • "Odwagi!
  Ja jestem, nie bójcie się!" (Mt 14, 22-36). http://mateusz.pl/mt/ko/ko-ojjnbs.htm
 • -Nie lękajcie się przyszłości, nie lękajcie się swych marzeń....;
  https://youtu.be/33w7ZWNTLVE
 • @Moher
  We Francji - stan wyjątkowy, w Holandii – konflikt międzynarodowy, w Niemczech, Belgii, Szwecji – terroryzm, a UE zajmuje się Polską.

  Sprzeciw polskiego rządu wobec unijnych patologii w trakcie „wybierania” Donalda Tuska został zakrzyczany, ale problemów UE zakrzyczeć się nie da.

  Politycy Platformy Obywatelskiej już sami nie kontrolują, w ilu wersjach funkcjonuje ich wrzutka o tym, że Jarosław Kaczyński wyprowadza Polskę z Unii Europejskiej. Jeszcze się nie pojawiła wrzutka o wyprowadzaniu naszego kraju z NATO, ale ona też wisi w powietrzu. Argument o wyprowadzaniu Polski z UE jest wyjątkowo toporny i słabo uargumentowany, ale to bez znaczenia. To ma być bowiem młot, a nie wyrafinowane narzędzie. Na zasadzie: krytykujesz instytucje Unii Europejskiej czy jakieś ich procedury, to dążysz do rozbicia całej Unii. Ostatnio coraz częściej pojawia się argument, że dzieje się to „ręka w rękę z Putinem”. Tylko stosując argument młot można uniknąć merytorycznej dyskusji, bowiem wtedy wszystko sprowadza się do czerni i bieli, dobra i zła, tak i nie. A w tej koncepcji UE jest absolutnym dobrem (wręcz imperium dobra) oraz królestwem jasności. Eurosceptycyzm (nawet ten nie kwestionujący potrzeby i sensu istnienia Unii Europejskiej) jest wtedy potworną zbrodnią, zaś eurorealizm – ciężkim przestępstwem. Stąd się bierze skłonność tych, którzy oskarżają PiS i Jarosława Kaczyńskiego o dążenie do wyprowadzenia Polski z UE, do karania wszelakiej mniemanej euroherezji niemal obcinaniem rąk. Skądinąd zadziwiające jest to częste odwoływanie się europejskich hiperdemokratów do stylistyki Józefa Cyrankiewicza, straszącego w 1956 r. w Poznaniu „odrąbaniem ręki podniesionej przeciw władzy ludowej”

  W polskich warunkach dochodzi jeszcze jeden czynnik – ogromne kompleksy. Cała ideologia „europejska” została w III RP zbudowana na kompleksie niższości wobec Zachodu i tzw. starej Unii oraz na wypieraniu polskości jako zła, a co najmniej przeszkody. Zapowiedzią tego była głośna ankieta „Znaku” z 1987 r., gdzie objawił się trzydziestoletni historyk Donald Tusk ze swoim sformułowaniem, iż „polskość to nienormalność”. „Europejskość” miała być lekarstwem na kompleksy z jednej strony i polskość – z drugiej. W praktyce polegało to na takiej demonstracji „europejskości”, która była mieszanką zachowań neofity, prozelity i arywisty, a wszystko to w komsomolskim sosie. Tego rodzaju postulat „europejskości” był jednocześnie formą nacisku i rodzajem opresji. I był podstawą inżynierii społecznej stosowanej w polityce kolejno przez Unię Demokratyczną, Unię Wolności i Platformę Obywatelską (ostatnio także przez Nowoczesną), zaś w mediach przez Agorę i „Politykę”, a potem TVN, media Springera (obecnie Ringier Axel Springer), m.in. Onet, „Fakt”, Newsweek Polska” oraz (z różnymi „zakosami”) przez media grupy Polsat. Po 1989 r. Polacy byli nieustannie wzywani do zdawania egzaminów z „europejskości”, która polegała na papugowaniu jakichś zachowań i postaw, ale przede wszystkim na bezkrytycznym wyznawaniu wiary w Unię Europejską. Najczęściej sprowadzało się to do postaw niewolniczych, poddańczych, kamerdynerskich czy lokajskich, czyli niemających nic wspólnego z prawdziwą europejskością. Obnoszenie się z takimi zachowaniami mało gwarantować akceptację na unijnych salonach, czyli poprawiać samopoczucie. I co najdziwniejsze, ten rodzaj zniewolenia był przedstawiany jako emancypacja. A całkowite poddanie się tandetnej ideologii „europejskości” miało być dowodem nonkonformizmu, otwartości oraz przynależności do lepszego świata – mitycznej Europy.

  Jarosław Kaczyński i PiS są dlatego tak mocno obecnie atakowani i oskarżani o chęć wyprowadzania Polski z UE, że twarda postawa Beaty Szydło w Brukseli obnażyła sztuczność, naiwność i infantylizm bezwarunkowej wiary w Unię Europejską jako imperium dobra, raj na Ziemi i królestwo jasności. Wiary wynikającej z ogromnych kompleksów, a nie poczucia wyższości – jak się to próbuje tłumaczyć. Wiary podbudowanej „paciorkami dla dzikusów”, czyli np. stanowiskiem przewodniczącego Rady Europejskiej dla Donalda Tuska. Nikt nie lubi, kiedy obnażana jest jego hipokryzja i ideologiczne zaślepienie, gdy próbuje się leczyć naiwność i infantylizm. To dlatego taką wściekłość i nienawiść wywołują po stronie opozycji te wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego, w których mówi on o jej fałszywej świadomości. Cała „europejskość” opozycji jest bowiem fałszywą świadomością, a także rodzajem zbiorowej halucynacji pomieszanej z magią. Opozycja wygląda jak odurzona, a jednocześnie zafiksowana na bezmyślnych magicznych formułach i zaklęciach. Co bardzo zabawne, ta opozycja uważa się za uosobienie racjonalizmu i ma niebywałe mniemanie o inteligencji własnej oraz swoich zwolenników.

  W świecie wolnym od fałszywej świadomości i magii mówienie o wyprowadzaniu przez Jarosława Kaczyńskiego Polski z UE ma mniej więcej taki sens, jak zarzuty wyprowadzania z Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA) tych federacji narodowych, których władze nie godziły się z ogromem korupcji, kolesiostwa, układów, nieprzejrzystych zasad funkcjonowania i wręcz mafijnych sposobów budowania większości podczas wyborów w tej organizacji. Ci „buntownicy” doprowadzili do ustąpienia „nieśmiertelnego” szefa FIFA, Josepha „Seppa” Blattera, urzędującego przez cztery kadencje (w latach 1998 – 2015) i wybranego na piątą, lecz po kilku dniach zmuszonego do dymisji. Polska zaprotestowała przeciwko takiemu sposobowi funkcjonowania Unii Europejskiej za czasów Jeana-Claude’a Junckera (jako szefa Komisji Europejskiej) i Donalda Tuska (jako przewodniczącego Rady Europejskiej), który w szerokim sensie upodabnia UE do FIFA za rządów Seppa Blattera. O ile w wypadku FIFA była szeroka koalicja sprzeciwu, o tyle w UE na razie zaprotestowała tylko Polska. No i Wielka Brytania, ale to państwo wolało wyjście z UE od jej reformowania. Polski rząd wyprowadzać naszego kraju z UE w żadnym razie nie zamierza. Chciał tylko czytelnych zasad powoływania przewodniczącego Rady Europejskiej. I dlatego stał się obiektem ataków.

  Analogia z FIFA podczas powoływania Donalda Tuska na drugą kadencję wydaje się uzasadniona z tego powodu, że także w Unii Europejskiej chodzi m.in. o przeciwstawienie się „ustawkom” przy wybieraniu przewodniczących różnych instytucji, m.in. Rady Europejskiej. W FIFA udało się być może dlatego, że patologie były już tak bardzo widoczne, że nie do zniesienia. W UE są widoczne, lecz większość udaje, że ich nie ma. Albo widzi je nie tam, gdzie rzeczywiście są. Od wielu miesięcy we Francji trwa stan wyjątkowy ze wszystkimi tego negatywnymi konsekwencjami i ograniczeniami demokracji. Od kilku dni jesteśmy świadkami ostrego konfliktu między członkiem UE – Holandią a Turcją będącą poza Unią. Władze w Ankarze próbowały włączyć mniejszość turecką w Holandii w referendum dotyczące ustroju Turcji. A konsekwencją są nie tylko przepychanki z ministrami tureckiego rządu, lecz zamieszki w Holandii, zagrożenie całej unijnej polityki wobec tzw. uchodźców, co oznacza wiszący w powietrzu kryzys, podważający bezpieczeństwo całej UE. Już niemal codziennie mamy ataki terrorystyczne w Niemczech oraz zagrożenie nimi w Belgii, Szwecji, Austrii czy Włoszech. Mamy niekończące się akty przemocy na tle narodowościowym, rasowym i religijnym w wielu państwach członkowskich UE. Ale Komisja Europejska i Parlament Europejski oraz przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk największe problemy widzą w Polsce. Sprzeciw polskiego rządu wobec unijnych patologii w trakcie „wybierania” Donalda Tuska został zakrzyczany, ale problemów UE zakrzyczeć i ukryć się nie da. Nawet gdyby cały unijny establishment pogrążył się w fałszywej świadomości – tak jak totalna opozycja w Polsce. Ten krzyk tylko jeszcze bardziej zwraca uwagę na problemy: i unijnych instytucji, i totalnej opozycji w Polsce.
  autor: Stanisław Janecki
  Publicysta tygodnika "wSieci".
  Ps..Nam zazdroszczą normalności. Chcieliby z nami tym bajzlem się dzielić. Skoro nam wypominane są pieniądze, to zakładam że samo wszczęcie procesu o reparacje wojenne w wysokości 6 bilionów zł, ustawiłoby raz na zawsze na właściwym miejscu "moralne" przywództwo Niemiec w światowej świadomości. Tusk i Plajtforma od dawna pracują nad tym, żeby Polskę dzięki paszkwilom o oszczerstwom przedstawić w jak najgorszym świetle bo POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ, normalność to szwabskość! To właśnie Tusk przez swoją bezwolność i serwilizm wykreował Polskę na chłopca do bicia. Dlatego brukselskie "elyty" właśnie na Polsce sobie używają. Potrzeba czasu, by ten haniebny wizerunek zmienić, ale trzeba to zrobić koniecznie i jak najszybciej. Dobrym początkiem ku temu była postawa pani premier na szczycie UE (wyrazy szacunku!). No, jak już ktoś powiedział, nie udało się Turkom pod Wiedniem, to uda im się pod Brukselą, w nieco dłuższym czasie. Odsieczy wiedeńskiej nie będzie, bo unia jej nie potrzebuje. A folksdojcze w Polsce zadowoleni z tego, że Merkel łamiąc demokratyczne zasady UE chciała upokorzyć naszą Ojczyznę. Precz z niemieckimi sługusami!
 • @Moher 04:39:58
  Jean-Paul Oury: Kolejne argumenty przemawiają dziś za tym, że dobrze być Polakiem! Ostatnie dyskusje sprowokowane wyborem przewodniczącego Rady Europejskiej dotyczą - a być może to jest ich istota - również przysżłości projektu wspólnoty UE. Warto przy tej okazji posłuchać dość nieoczywistych głosów płynących z Europy Zachodniej. Kolejne argumenty przemawiają dziś za tym, że dobrze być Polakiem pisze Jean Paul Oury w serwisie wszystkoconajwazniejsze.pl.
  Choć tekst pochodzi sprzed kilku tygodni, to warto przypomnieć go dziś, gdy debata publiczna rozgorączkowana jest pytaniami o przyszłość Unii Europejskiej. Polska to kraj o wyjątkowej dynamice ekonomicznej i kraj fascynujących relacji społecznych. Wasz kraj to rozwijająca się, pełna młodzieńczej werwy kobieta, a Francja, mój kraj, kraj, który jest dla mnie tak ważny, więc piszę to z bólem, niestety zaczyna przypominać sklerotyczną staruszkę czytamy. Oury nawiązuje przy tym do kwestii otwarcia granic dla imigrantów i uchodźców. Nie można bowiem żądać szerszego otwarcia drzwi dla całego świata, jeśli nie wszyscy, jak widzimy, akceptują nasze, wypracowane przez wieki zasady. W tym zasady tolerancji, miłości bliźniego, szacunku dla słabszych, równych praw kobiet etc. Musimy dziś bardziej niż kiedykolwiek chronić naszych reguł, naszej tożsamości, naszego świata. Także więc naszych granic czytamy. Gdy analizuję tę sytuację, dochodzę do wniosku, że Polska w tym zakresie prowadzi bardzo dobrą politykę. Jak długo nasza liberalna demokracja przyjmuje ludzi bez szczególnej kontroli, bez poszanowania naszej tożsamości i szacunku dla naszych wartości, tak długo będziemy tu zmagali się z brakiem elementarnego bezpieczeństwa. Niestety, we Francji doszliśmy do granicy społeczeństwa otwartego pisze Oury.
  Ps..Nie sposób się nie zgodzić… W jak dużej części Francuzów, ale i szerzej, przedstawicieli państw Europy Zachodniej, kiełkują podobne myśli? Mam wrażenie, że prawda o sytuacji w Polsce dociera do coraz większej liczby zachodnich komentatorów. JP Oury, née en 1971, docteur en épistémologie, histoire des sciences et technologies. Nie należy do "dobromyślących, postępowych ect...".
 • @kula Lis 66 13:40:56
  --Psy szczekają, a karawana idzie dalej. -Teraz Polska! -Trzeba dawać przykład światu, co to znaczy być normalnym. -Sprawdzają się słowa przepowiedni; "Z Polski wyjdzie iskra". -Pozdrowiam. -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Moher 14:00:34
  "Z Polski wyjdzie iskra".

  Kuźwa, trafiło na Donka... ;-)
 • Oto "Mitteleuropa"!!!!!!!!!!!!!!!
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/03/15/835/432/ba314970fe9a492db0ff9f31d8a99a36.png Szwedzka minister chce dawać darmowe mieszkania bojownikom ISIS. Po co? By się integrowali!Tego z pewnością nie wymyśliłby Michael Houellebecq. Może wpadłoby to do głowy twórcom „South Park”, choć i autorzy najbardziej bezkompromisowej satyry współczesnej popkultury uznaliby, że zbyt naciągają żarty z lewaków. A jednak rzeczywistość prześciga największe absurdy „Nowego Wspaniałego Świata”. Jak donosi Sunday Express Szwedzka minister chce dawać darmowe mieszkania bojownikom ISIS. Po co? By się integrowali!Bah Kuhnke, minister ds. Kultury i Demokracji Szwecji domaga się, by bojownicy najbardziej krwawej terrorystycznej organizacji na świecie ISIS dostawali od szwedzkiego rządu…pomoc socjalną. Wszystko po to by zintegrować ich ze Szwedami.
  Tak drogi czytelniku. Nie przewidziało ci się. Nie ściemniam. Nie oszukuję. Nie jestem rasistą antylewackim demonizującym współczesnych „postępowców”. Autor tego tekstu nie najarał się „włoszczyzny Holandii”, co w dniu możliwego triumfu antyislamskiej partii byłoby i tak nonsensem. Pani ministra, czy jak tam postępowo się zwie dziś ministrów w spódnicach, chce by bojownikom Państwa Islamskiego szwedzcy podatnicy fundowali darmowe mieszkania, edukację i pomoc finansową. Wszystko w imię integracji. Pani minister oczywiście odcina się od bojowników ścinających głowy niewiernym. „Jeżeli istnieje podejrzenie popełnienia przestępstwa, trzeba je zbadać. Wszystkie przestępstwa powinny być karane”- mówi pani minister, której ojcem jest Gambijczyk. Tym, którym władze Szwecji nie udowodnią zbrodni w Syrii mają zaś dostać zasiłki, darmowe mieszkanie i dostęp do edukacji. Jak służby mają sprawdzać możliwość popełnienia przestępstwa przez bojowników ISIS? Tego pani minister nie wyjaśniła. Według szwedzkich służb ponad 300 osiadłych w Szwecji imigrantów wyruszyło budować Państwo Islamskie na Bliskim Wchodzie. Powrócić miało już około 150 bojowników. Według pani minister około 30 bojowników już dostało wsparcie rządu. „Wciąż za mało”- dodała. W tym miejscu zaczynałem pisać komentarz do słów pani minister. Jednak nie zamierzam tego robić. Jaki jest sens rozbudowywania komentarza do słów minister ds. Kultury i Demokracji Szwecji? Mniej zatruci politpoprawnymi bredniami szwedzcy politycy, jak liberał Jan Björklund nazywają jej wypowiedź przykładem „ignorancji”. Ja użyję innego słowa. Pani Kuhnke jest albo skończoną idiotką ( już nawet nie pożyteczną) albo jej działania celowo prowadzą do wyhodowania w Szwecji przyczółku ISIS. Zbyt mocne słowa? Jeżeli pani minister nie zdaje sobie sprawy, że radykalny islamista nie zmieni się pod wpływem zasiłku, to można uznać, że stopień jej inteligencji jest równy wzrostowi Papy Smerfa. Jeżeli mówi to z wyrachowania, to ma jakiś ukryty cel w swoim stanowisku. Premier Szwecji Stefan Löfven odciął się od jej słów, podkreślając, że jego podwładna została źle zrozumiana. Czyżby? Obserwując rozwój dyktatury poprawności politycznej wcale nie zdziwiłbym się, gdyby takie pomysły krążyły po głowach europejskich liderów. No chyba, że ludzie pokroju Alice Bah Kuhnke są agenturą Trumpa, Wildersa i Le Pen. Miałoby to przynajmniej jakiś sens. autor: Łukasz Adamski Ps...No to już po Szwecji. A pani minister była już na szkoleniu ISIS w Syrii albo gdzieś? Widać rdzenna Szwedka...Szwedki to zawsze lubiły się pierdolić z czarnymi. A, gdzie Błąd włosy i niebieskie oczy...Czysta Szwedka... dlatego ma parcie na islamistów...Jak ona Szwedką, to ja Marsjanin lub Chińczyk. Wystarczy popatrzeć na fotkę, by stracić wątpliwości co do IQ tej pani. Ma akurat tyle, by dawać dupy i zbierać bawełnę. Ja pierdolę to nie możliwe tą babę trzeba zamknąć w psychiatryku, a Szwecję odizolować od świata jak Koreę Północną, bo Szwedom już odjebało i to równo. Mam pomysła, niech zacznie od dawania dupy zaraz jak zejdą z promu. Na zasadzie "witajcie chłopaki w domu"! W rządzie szwedzkim musi być parytet lesbij, pedałów i parytet głupoty - wylosowali. Do tego moda na brodatych facetów, u kobiet koniecznie odstające wielkie pupy. Od czegoś trzeba zacząć, dla pełnej integracji uchwalą wprowadzenie szariatu w eurokołchozie, a jak nie, to zastosują artykuły braterskiej pomocy. Taką autodestrukcję swojego państwa dokonało lewactwo szwedzkie w mózgach obywateli i w strukturach państwa. A był to kiedyś zasobny kraj. :-) Cejrowski: Szwecja chroni Islamistów - realne zagrożenie dla Polski
  https://www.youtube.com/watch?...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej