Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
76 postów 6319 komentarzy

PolskaWWW! (Wielka, Wolna i Wspaniała)

Józef Pustułka - -Jezu, ufam Tobie.

Stalin zwycięzca.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziewiątego maja 1945 roku zakończyły sie zmagania dwóch potworów, Hitlera i Stalina. -Obaj marzyli o podporządkowaniu sobie całego świata.

 -Dla obu przeszkodą była leżąca między nimi Polska. -Wstępnie więc, by przyszykować przedpole do dalszych podbojów przystąpili jako wspólnicy do jej likwidacji. (Pakt Ribbentrop-Mołotow). W likwidacji polskości wspomagali się wzajemnie, ich armie w czasie podboju Polski wykazały się bezlitosnym okrucieństwem. -Niemcy rozpoczęli Wieluniem. (Wieluń-polska Guernika). (Niektórzy przyjmują, że nalot na Wieluń rozpoczął II wojnę światowąBombardowanie Wielunia – Wikipedia, wolna encyklopedia. -Rosjanie nie chcieli być gorsi. (Weźmy choćby przykład Grodna; -"Na łbie czołgu rozkrzyżowane dziecko, chłopczyk. Krew z jego ran płynie strużkami po żelazie"  Zbrodnie wojenne sowietów w Grodnie w 1939 - Historia - rp.pl  -Obie strony prześcigały się w okrucieństwie tak wobec polskich żołnierzy jak i cywilnej ludności.-Po pokonaniu Polski obie strony urządziły sobie wspólną paradę zwycięstwa Parada zwycięstwa Wehrmachtu i Armii Czerwonej w Brześciu – Wikipedia, wolna encyklopedia po czym przystąpiły do dalszej, systematycznej eksterminacji Polaków, wymieniając się przy tym doświadczeniami (Choćby konferencja NKWD z Gestapo w Zakopanem;  -Najważniejsza i największa ze wspólnych konferencji dowództwa NKWD i Gestapo zaczęła się w grudniu 1939 w Zakopanem. Na kolejne jej sesje główni radzieccy i niemieccy specjaliści od zwalczania przejawów oporu oraz eksterminacji ludności spotykali się w tatrzańskim kurorcie oraz w Krakowie w lutym oraz w na przełomie marca i kwietnia 1940.)         NASZ LOS MIAŁ SIĘ ROZSTRZYGNĄĆ W ZAKOPANEM. -Obie bestie w tym samym czasie szykowały się do skoczenia do gardła swojemu tymczasowemu "sojusznikowi" -Jak wiemy Hitler wyprzedził Stalina. -Mimo początkowych błyskotliwych niemieckich sukcesów, to Stalin, po sprzymierzeniu się z dotychczas opluwanym przez niego  wrogiem, Anglią i przy wielkiej materialnej pomocy sił sprzymierzonych, głównie Ameryki;  Lend-Lease Act – Wikipedia, wolna encyklopedia okazał się zwycięzcą i dopiero zetknięcie się z siłami sojuszników z zachodu na Łabie zatrzymało  jego  zwycięski pochód na zachód. -Polska niestety, wraz z prawie wszystkimi pozostałymi krajami Europy Środkowej dostała się w jego łapy. -Co jego sowieckie chordy i nasłani przez niego namiestnicy wyprawiali w tych krajach i jak nas zgnoili to chyba już temat na osobną notkę. -Na straży sowieckich interesów stacjonowały w naszych krajach sowieckie dywizje,   22 lata temu Polskę opuściły wojska radzieckie - Historia - polskieradio.pl a przypomnieniu kto tu rządzi służyły pomniki ku czci okupującej nas Armii Czerwonej postawione w każdym większym polskim  mieście;

Przyzwoici nie zapomną

KOMENTARZE

 • Stalin zwycięzca.
  //Przyzwoici nie zapomną//

  Hitler zawsze uważał, że nowy powszechny konflikt zbrojny mógłby przynieść korzyści jedynie Sowietom, dzielił się tą sugestią także z innymi politykami. W czasie wizyty Becka w Berlinie już w lipcu 1935 r. Hitler oświadczył, że osłabienie Polski byłoby równoznaczne ze wzrostem zagrożenia Niemiec przez Związek Sowiecki. Stwierdził też, że Europa kończy się na wschodniej granicy Polski i że największym niebezpieczeństwem jest polityka Związku Sowieckiego, jedynego kraju naprawdę zagrażającego "pojęciu Europy jako całości". 19 listopada 1937 r. oświadczył Halifaxowi, wówczas specjalnemu wysłannikowi premiera Chamberlaina, że "jeden tylko kraj — Rosja Sowiecka — może wygrać w razie powszechnego konfliktu". 19 kwietnia 1939 r. powiedział rumuńskiemu ministrowi spraw zagranicznych, Grigore Gafencu, że w wypadku wybuchu powszechnego konfliktu zbrojnego, "wszyscy, zwycięzcy i zwyciężeni, znajdziemy się pod gruzami i jedynie Moskwa odniesie z tego korzyści".
  http://arjanek.neon24.pl/post/136408,rewizja-paktu-ribbentrop-molotow-i-ii
  http://arjanek.neon24.pl/post/136526,rewizja-paktu-ribbentrop-molotow-ii-ii
 • @Moher
  Polska- kraj w sercu Europy, który miał największą podziemną armię na świecie, który walczył o zwycięstwo tam gdzie inni nie zdołali.

  https://pbs.twimg.com/media/C_SjRP4W0AAW7hh.jpg
 • @Arjanek 06:36:13 -Taaa...
  - Hitler to byl gołąbek pokoju, tylko go politycy pokroju Chamberlain'a appeasement' em, czyli ustępstwami podstępnie do wojny zmusili. -Nie mówiąc o tych glupich Polakach, co to ani korytarza dać nie chcieli, nie mówiąc o guzikach. -No i jeszcze nie chcieli iść na wspólną wycieczkę do Moskwy. -Biedak, został zmuszony tymi perfidnymi działaniami do próby przywołania wszystkich do porządku. -Wspólnie z Gruzinem. -Z rozpaczy, że nie wyszło, w łeb sobie strzelił. To się nazywa honor! (opętanego wariata).
 • @Husky 07:50:34 -Polonia restituta. -Sursum Corda. -Teraz Polska!
  -PolskaWWW -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Husky 07:50:34 -A tu ktoś żarty sobie stroi z przyzwoitości;
  http://jeznach.neon24.pl/post/138340,przyzwoici-nie-zapomna -:)))
 • @Moher 08:15:55
  My wiemy swoje
  Dla przypomnienia :
  08.05.52r rozpoczął się proces lotników oskarżonych o szpiegostwo na rzecz imperialistów. Zapadło sześć wyroków śmierci. Wszystkie wykonano.

  https://pbs.twimg.com/media/C_VolteXgAA5qZV.jpg

  08.05.43r. w Nalibokach, partyzantka sowiecka i prawdopodobnie Żydzi z grupy T.Bielskiego, mordują 128 Polaków - mężczyzn, kobiety i dzieci.

  https://pbs.twimg.com/media/C_QhAN3WAAAewxl.jpg

  08.05.47r. UB aresztowało w "kotle" na ul Pańskiej, Witolda Pileckiego. W areszcie torturował go osobiście UBcki sadysta Eugeniusz Chimczak.

  https://pbs.twimg.com/media/C_QXEV4W0AAEjr_.jpg
 • @Husky 08:35:39 -Już dostałem trzy "pały"
  -Skąd tyle tego pomiotu stalinowskiego? -Współczuję im. -Bezsilna wścieklizna. -To se im ne vrati! -:))) -Nawet Putia Włodzimierzowicz im nie pomoże, chociaż oni wierzą że Wołodia Lenin wiecznie żywy.
 • @Moher 08:46:07
  No to, z mojej strony masz 5*, tak było jak napisałeś, choć to wszystko w ogromnym skrócie, warto by dopisać Lwów, który musiał zmagać się z najeźdźcą z obu stron.
 • @Moher 08:46:07
  :))) 5*.Ave.
 • Nie zupełnie to tak było, ale ...
  Warto wiedzieć, że:

  „Na III Konferencji Gestapo – NKWD w Zakopanem 20.02.1940 r., w obecności agentów angielskich i amerykańskich, została „przyjęta do akceptującej wiadomości” przez mocarstwa zachodnie koncepcja wyniszczenia Narodu Polskiego poprzez fizyczną eksterminację polskich elit. To wtedy przyjęto program tzw. katyńskich mordów.
  W 1956 i 1958 r. N. Chruszczow, Słowianin, I-szy sekretarz KC KPZR usiłował wyjawić zbrodnie na Polakach dokonane przez żydo-bolszewizm. ”

  Na podst. „Mord Katyński” – ks. Z.J. Peszkowski, S.Z. Zdrojewski (ks. Peszkowski był jeńcem obozu w Katyniu)
 • @Moher 08:46:07
  9.V.46r-w Kaliszu ludobójcy z UB mordują Gabriela Fejcho Ps."Bury"-"Ogień"-harcerza,żoł.KWP.Wieczna Chwała Bohaterom !

  https://pbs.twimg.com/media/C_XlRnRXsAAs7Eg.jpg

  9.V.46r.w Radomsku strzałem w potylicę UB morduje Piotra Proszkowskiego żoł.KWP Wyklętego Wieczna Chwała Bohaterom !

  https://pbs.twimg.com/media/C_aYttRWsAAHGgh.jpg
 • Pomórz kolegą walczącym z okupantem Rosyjskim
  Pomodlić się w ich intencji , tez nie zaszkodzi ..

  http://www.fronda.pl/a/zbiorka-rozancow-dla-ukrainy-dolacz-do-akcji,89857.html
 • @fabi 23:34:14
  nie zaszkodzi

  pzdr

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej