Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
76 postów 6319 komentarzy

PolskaWWW! (Wielka, Wolna i Wspaniała)

Józef Pustułka - -Jezu, ufam Tobie.

Anglia kolejny raz "ubogacona"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

-Czyli kolejny dowód na to, jak wielkie "korzyści" przynosi Europie obecna immigracja;

 -W Manchesterze pod koniec  koncertu  ameykańskiej śpiewaczki Ariany Grande wybuchły dwie bomby. -Jest co najmniej 19 zabitych i około 50 rannych.

KOMENTARZE

 • Ariana Grande: Dangerous Woman Tour. (Tourne Niebezpiecznej Kobiety)
  https://www.livenation.com/artists/163936/ariana-grande-dangerous-woman-tour
 • -Na koncercie były dzieci i nastolatki. -Pani Ariana ma w grafiku koncert w Polsce.
  https://youtu.be/9WbCfHutDSE
 • ...
  ...Czekam na nagranie.. W końcu to koncert - były dziesiątki kamer..
  Kolejny false flag?

  Tereska ma potrzebę wysłać wojska do Syrii , prowadzi kampanię wyborczą czy ki ch.j ?
 • @Moher 04:18:50
  Ciekawe, jakie zdanie na temat relokacji muzułmańskich imigrantów będzie miał dzisiaj Grzegorz Schetyna?
  Spokojnie.
  Zaraz okaże się, że sprawca "incydentu w Manchesterze" urodził się w UK. Czyli, że wszystko jest OK.

  ps.

  "Nie panikujmy. Zamachy to nic nowego" - Julia Pitera
  https://pbs.twimg.com/media/DAe9_5pW0AAUGCd.jpg
 • @Moher 07:23:12
  Przekaz PO na dziś!

  https://pbs.twimg.com/media/DAfACVnW0AQdOmG.jpg
 • @Moher 07:36:17
  Mordują dzieci, używają brudnych bomb, gwałcą kobiety.

  NIE WJADĄ do Polski!

  Pomódlmy się dziś za ofiary i ich rodziny

  ps.

  Ciekaw jestem który śmieć z PO czy innej Nowoczesnej powie pierwszy że to nie ma nic wspólnego z uchodźcami?
 • @Husky 07:43:00
  Nie bądź naiwny ... i nie nakręcaj się ..

  https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,30363,corka-trumpa-spotka-sie-ze-wspolnota-ktora-ratuje-uchodzcow.html
 • @Moher 04:18:50
  Oko za oko. Krótka piłka. Za śmierć każdej przypadkowej ofiary jeden tysiąc imigrantów (również wybranych przypadkowo) zapakowany do barek desantowych i wysypanych na wybrzeżach Afryki. Warunek! Wcześniej zdaktyloskopowani. Jeśli taki bandzior wyciął sobie linie papilarne to dokładny skan oczu (jest bardzo skuteczny)
 • Kto następny? u Macarona? czy u Makreli?
  To tylko jedna minuta, bardzo proszę wysłuchajcie zrelaksowanego Ministra Finansów Bundesrepubliki o Nowoj Ekonomiczeskoj Politykie. Szok pewny.
  https://www.youtube.com/watch?... Scheuble o NEP Merkel-Soros plan dla EU
  Masowa imigracji jest programem politycznym, służącym do zniszczenia struktur i kultur poszczególnych narodów europejskich. Brytyjski autor ostrzega:
  http://www.krone.at/welt/briti...
 • @Moher 04:12:52
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/05/23/825/360/365de9ee175141a380fc9a581c7ef440.jpeg To już prawdziwa inwazja! "Bild": Ponad 6 mln migrantów czeka na wjazd do Europy!!! Na wjazd do Europy oczekiwało w końcu kwietnia do 6,6 mln migrantów przebywających w państwach Afryki Północnej, a także w Jordanii i Turcji!!! — poinformował we wtorek niemiecki wysokonakładowy dziennik „Bild” powołując się na udostępniony mu oficjalny raport. Według gazety chodzi tu o dokument niemieckich władz bezpieczeństwa z sygnaturą „poufny/tylko do użytku służbowego”. Podaje on, że w styczniu bieżącego roku osób takich było 5,95 mln czyli o 12 proc. mniej. Cytując własne informacje „Bild” ujawnił również, że do swego programu przed wrześniowymi wyborami do Bundestagu kierowana przez kanclerz Angelę Merkel partia CDU włączy zapowiedź wynegocjowania z państwami Afryki Północnej takiego samego porozumienia w sprawie uchodźców, jakie UE zawarła z Turcją. Ps..Każdy z nich chce darmowego utrzymania bez pracy , swoich strasznych zwyczajów i obrzędów, islamu, meczetu i prawa szariatu.
 • @Moher 07:50:31
  Inf ze źródła. We Włoszech wyrzuca się ludzi z mieszkań i daje się je uchodźcom. TV Rai pokazuje Włochów żyjących w autach i emigrantów którzy zajmują po nich domy - to musi być jakaś celowa akcja.
 • @Husky 07:43:00
  Absurd! Gasiuk-Pihowicz nie widzi związku miedzy dużą ilością muzułmanów w Europie, a zamachami terrorystycznymi!!! http://wpolityce.pl/polityka/340970-absurd-gasiuk-pihowicz-nie-widzi-zwiazku-miedzy-duza-iloscia-muzulmanow-w-europie-a-zamachami-terrorystycznymi
 • @Moher 04:12:52
  http://wrealu24.pl/images/imigrusy.jpg Islamscy imigranci mają nową taktykę! Brytyjskie służby kompletnie rozłożone na łopatki! Islamiści cały czas szukają sposobu, by dostać się do Europy i ją zniszczyć od środka. Chcą rabować, mordować i gwałcić. Mają na to póki co pełne przyzwolenie Unii Europejskiej zdegenerowanej maoistycznej organizacji, całkowicie zniszczyła wartości Europy. Islamscy imigranci maja nową taktykę przechodzenia granic. Nie są tacy głupi jak się niektórym wydaje. Ta celowa islamizacja świata jest od dawna uzgodniona ze światową finansjerą i włodarzami Unii Europejskiej. Dokładnie taki sam sposób islamiści przeprowadzali na morzu śródziemnym kiedy kutry rybackie podpływały do brzegów Włoch lub Grecji a dzicy muzułmanie spuszczali się na pontonach, by te parę kilometrów przepłynąć do brzegu. Nowy łatwy plan opanowania brzegów tym razem Wielkiej Brytanii właśnie został wprowadzony przez islamistów teraz. Przemytnicze kutry dopływają z muzułmanami ok 12 mil przed brzegiem Wielkiej Brytanii, oni spuszczają się na pontony i łódki i sami dopływają ten kawałek. Mają za zadanie dotrzeć za wszelką cenę, nawet cenę śmierci. Wielu już zginęło po drodze, ale w islamie ważny jest cel, a wiadomo, że ten uświęca środki. Imigranci kierują się na te bardziej dzikie części wyspy.
  Służby załamują ręce...
  Brytyjczycy są bezsilni a Francuzi się cieszą ponieważ pozbywają się tego wrzodu ze swojego państwa. Oto właśnie miara upadku Europy. Winnych tego stanu rzeczy należy szukać w jednym miejscu, w Brukseli. Wielu uczciwych Europejczyków wierzy, że islam jednak nie podbije całej Europy a winni włodarze UE zostaną rozliczeni przed sądami. Ps..To, że to islamskie bydło ze wszystkich stron świata wali do Europy to jest demokratycznie i poprawnie politycznie- według debilnych włodarzy Europy. Tylko ta demokracja i poprawność polityczna działa w jedna stronę, Europejczycy są dyskryminowani przez rządy i przez tych niby uchodźców! A jak by Europejczycy zechcieli się bronic? to jak to nazwać? - rasizm i wiele innych durnowatych określeń. Dla mnie sprawa prosta: ustawić wojsko tam gdzie " biedni uchodźcy " przypływają i strzelać!!!!(jak Rosjanie do piratów). Wojna w Syrii się skończyła i azylanci powinni już wracać do domu. A "Afroamerykanie"( co za debilna nazwa dla czarnuchów) jaki mają powód, żeby ich tu przyjmować? bieda, niedożywieni ? - to niech się nie mnożą jak szarańcza!! Niech myślą głową a nie kutasami.
 • @Moher 04:18:50
  Kaczyński nie pozostawia wątpliwości: Polska nie przyjmie ani jednego imigranta! Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński jasno i wyraźnie odniósł się do kwestii ewentualnego przyjęcia do Polski dużych ilości islamskich imigrantów, których chce narzucić państwom Unia Europejska. Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński jasno i wyraźnie odniósł się do kwestii ewentualnego przyjęcia do Polski dużych ilości islamskich imigrantów, których chce narzucić państwom Unia Europejska. Jarosław Kaczyński negatywnie ocenił możliwość przyjęcia dużej ilości uchodźców do Polski. – Musielibyśmy zmienić całkowicie naszą kulturę, radykalnie obniżyć poziom bezpieczeństwa w naszym kraju – mówi prezes PiS w dzisiejszym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie”. W opinii Jarosława Kaczyńskiego przyjęcie cudzoziemców z obcych kulturowo regionów mogłoby doprowadzić do „katastrofy społecznej”. Prezes PiS w „GPC” przywołuje przykład Finlandii, która przyjęła stu imigrantów, a obecnie ma ich 18 tysięcy.
  – Jeśli chcielibyśmy powstrzymać tę falę agresji ze strony imigrantów – chociażby w stosunku do kobiet – trzeba by było użyć jakichś represji, to zaraz by się okazało, że dla innych jesteśmy nazistami. To jest błędne koło. My po prostu nie możemy w to wchodzić – stwierdził Jarosław Kaczyński.
  Prezes PiS tym samym dotrzymuje słowa danego wyborcom, że nie narazi bezpieczeństwa Polski i Polaków, zezwalając na wypełnienie złożonych wbrew woli obywateli przez rząd Ewy Kopacz.
 • @Moher 04:12:52
  Wypowiedzi niektórych Brytyjczyków wołają o pomstę do nieba! Kretyn mówi, że życie wraca do normalności,jakby się nic nie stało! Czy ten kretyn jeden z drugim nie pomyśli o tym ,że dla 22 rodzin już nigdy życie nie będzie normalne, bo oni stracili kogoś najbliższego!? Ludzie nie pozwólmy się ogłupiać takimi gadkami! To nie jest normalne,że obywatel jakiegoś kraju nie może swobodnie poruszać się po swoim kraju bo istnieje zagrożenie ze strony sprowadzonych nie wiadomo w jakim celu, niebezpiecznych i agresywnych imigrantów, uciekinierów! Bo to przecież nie są ludzie, którzy potrzebują pomocy!!!! Gdyby potrzebowali pomocy to nie atakowali by niosących im pomoc w kraju, do którego przybyli! A tym wszystkim z po, nowoczesnej i sld , domagającym się przyjęcia islamów, dokooptować do mieszkań po 2-4 młodych jurnych byczków! Może im o to chodzi???Oni lubią i chłopaczków i dziewuszki! Petruś ilu chcesz? A Kita va Błońska mężuś nie daje rady?? Ewusi też trzeba przydzielić, bo ją mąż zostawił/ nie dziwię się, ile można z miotła tańcować?/ . Miała nadzieję i co?? Oczywiście na ich koszt! Podatnik polski nie będzie utrzymywał więźniów , których kraje afrykańskie wypuszczają z więzień i kierują do Europy!
 • @Husky 06:52:21
  Dalej dzielna Europo! Kredki w łapy i do boju - bazgrać po chodnikach!! Islamiści poumierają ze śmiechu i w ten sposób zwycięstwo będzie nasze!
 • @fabi 08:54:40
  W Manchesterze przydarzył się drobny incydent. Prawdziwy zamach to był krzesłem na Komorowskiego!

  https://pbs.twimg.com/media/DAgcgnNXoAEQzaN.jpg
 • Napiszę otwarcie.
  Nie interesuje mnie pomoc islamskim uchodźcom
  Żadnym.
  Są inne kraje,bliskie im kulturowo.
  Stanowcze NIE tym brudnym zoofilom, gwałcicielom, leniom i złodziejom. Śmierdzącej czarnej tłuszczy i tępej muzułmańskiej dziczy.
 • @Husky 19:49:57
  Ośrodki dla "uchodźców" należy zlokalizować w Konstancinie-Jeziornej i Miasteczku Wilanów, pod samymi oknami willi naszych światłych, postępowych i europejskich "elit". Niechaj "uchodźcy" zostaną zakwaterowani w pobliżu miejsc zamieszkania Żakowskiego, Michnika, Olejnik, Olbrychskiego, Stuhra, Kwaśniewskiego i podobnych do nich , zatroskanych losem "ofiar wojny" i zawstydzonych "ksenofobią" Polaków. Uchodźcy obcując z tak światłymi, otwartymi ludźmi jak nasze elity, odwiedzając ich domy, przyjaźniąc się z ich dziećmi mają większe szanse na asymilację i rozwój, niż przebywając w środowiskach ksenofobicznych, wśród "katoli'' i islamofobów. Poza tym powinniśmy tym biednym ludziom zaproponować to co mamy najlepsze, żeby nie czuli się upokorzeni i dyskryminowani - mieszkania w luksusowych dzielnicach to minimum co powinniśmy im zaoferować. Już sobie wyobrażam podziękowania muzułmanów za okazaną pomoc miłość i opiekę...z pewnej części ciała jesień średniowiecza. Oraz okazałe bum! na pożegnanie... To jest najlepsza okazja aby publicznie stwierdzić, że coś takiego jest rozważane!!!...Po prostu stwierdzić to całkiem POważnie w TVP po wieczornych "Wiadomościach"...i pokazać miny POpaprańców i tych z Nowoczerskiej!!!...Jestem pewny, że temat najeźdźców na jakiś czas by się skończył!!!...
 • @Husky 19:49:57
  http://wrealu24.pl/images/2017/05/marszmerkel.jpeg "Włodarze UE mają krew dzieci na rękach!" Rola ostro o "incydencie" w Wielkiej Brytanii! Zamach z Manchesteru przejdzie do historii jako jeden z najohydniejszych i najkrwawszych w historii islamskiego terroryzmu. Islam już nie boi się niczego i morduje dzieci. Do sprawy odniósł się Marcin Rola. Dziś wielu opłakuje dzieci zamordowane przez islamistów a właściwie przez decyzje unijnych decydentów, którzy całkowicie zniszczyli wartości europejskie a z Europy chcą stworzyć jeden kalifat. Do dzisiejszego "incydentu" odniósł się Marcin Rola:
  "Włodarze Unii Europejskiej mają krew na rękach, krew dzieci, to wszystko ich wina! My jako Polacy możemy się jedynie przyglądać na upadek cywilizacji zachodu. Nie możemy nic zrobić, tylko patrzeć jak Europa staje się islamska. Jak umiera... Jest mi przykro z powodu dzieci, ale musimy myśleć o sobie. Już niedługo za sąsiadów będziemy mieli radykalnych muzułmanów. Europejczycy, którzy zostaną żywi w Wielkiej Brytanii czy Niemczech będą musieli przejść na islam i płacić specjalne podatki, by przeżyć. Tak to będzie wyglądało...
  Słyszę o jakichś "korytarzach dla uchodźców", jest to pomysł zbrodniczy. Możemy pomagać, ale na odległość. Żadnych islamistów w Polsce. Zresztą, pomyślcie co by się działo gdyby coś takiego się stało w Polsce. Tutaj w ruch, by nie poszły kredki a pałki, noże, kostka brukowa, wszystko co wpadłoby w ręce. Polacy to nie są frajerzy, dla nich zamach to zamach a nie "incydent". Wiem, że Europejczycy nie znają czegoś takiego jak modlitwa, no chyba, że muzułmanie, ale pomodlę się za dusze tych dzieci. Niewinnych ofiar Merkel, Schulza, Tuska, Junckera i całej tej zdegenerowanej watahy. Świec Panie nad ich duszą. ( * )" - napisał na swoim profilu na Facebooku, Marcin Rola.
  Czy Europa ma szansę przetrwać?
 • @Husky 19:49:57
  I tym dziadostwem, dżihadem islamskim chce nas uraczyć Prezydent RP swoimi nieodpowiedzialnymi słowami? Nigdy nie zgodzimy się nawet na sprowadzenie tu jednego araba który może być potencjalnym terrorystą, a ci którzy są już w Polsce z paszportami powinni być obserwowani 24 godzin/dobę. Zburzyć meczet wystawiony w Warszawie przez chazaromongołkę Hajkę dla arabów, imama odesłać do jego ojczyzny!
  Takie jest nasze zdanie jako suwerena Polski, zdania polityków nas nie interesują, mogą jechać do Anglii, Francji, Niemiec jak chcą się ubogacać, won z Polski!
 • @Husky 19:49:57
  ABW przeszukała meczet w Warszawie, przed zapowiedzianym marszem muzułmanów http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20300&Itemid=100
 • @Husky 07:43:00
  Nie 7 a 120 tys. beżowych w pierwszym rzucie - tylu nierobów mieli przyjąć peowcy po wygranych wyborach parlamentarnych, a na polskie dzieci niby nie było kasy. Górna granica nie była ustalona, a dzikusy mieli dostawać z naszych podatków po 1000 EUR/m-c, żeby nie spierdalali na zachód. Takie były założenia paktu Merkel - Kopacz, kiedy ta druga pijana i zeszczana łaziła jak jebnięta i kłaniała się płotom. To samo czeka nas w przypadku wygrania kodowej bandy, która dostała już kasę i wytyczne od swojego pryncypała!
 • Jakie konsekwencje czekają Polskę gdy wyjdzie z Unii Europejskiej?
  http://wrealu24.pl/images/2017/05/ueflaga.jpg Polecamy państwu tekst, który pojawił się na portalu www.geopolityka.robertbrzoza.pl. Nadchodzi czas na debatę i na obliczanie zysków i strat po koniecznym wyjściu Polski z Unii Europejskiej. Kołchoz unijny zamienia się w super państwo, które narzuca destrukcyjne ustawy na narody. Kierunek jest jednoznaczny, bezdyskusyjny: odebranie pełnej suwerenności narodom.
  Ma powstać jedno super państwo.
  Już dzisiaj każdy mieszkaniec zrzeszonego państwa unijnego ma podwójne obywatelstwo. W przypadku Polski jest to obywatelstwo polskie i ukryte – Unii Europejskiej. Celem jest porzucenie narodów, rządów i podporządkowanie wszystkich elementów państwowości pod Unię Europejską Już dzisiaj możemy dostrzec, co oznacza ślepe realizowanie nakazów unijnych. Gdyby obecny rząd nie przeciwstawił się unijnym nakazom, to po polskich ulicach grasowałyby bandy islamskich terrorystów. Rozboje, bójki, kradzieże, gwałty, zabójstwa byłyby na porządku dziennym. Policja nie byłaby w stanie reagować na „mniejsze” przestępstwa, takie jak: gwałty, obmacywanie, obrażanie, wyzywanie, prawdziwy rasizm. Doszło do tego, że islamiści gwałcą nie tylko młode kobiety, ale również chłopców, dziewczynki i staruszków.
  Do kogo należy Unia Europejska?
  Jeżeli w najbliższej pięciolatce nie wyjdziemy z Unii Europejskiej, to Polska zamieni się pogorzelisko. Już teraz jesteśmy bezbronni ekonomicznie i medycznie. Na tym polu istnieje całkowita samowolka finansjery i koncernów farmaceutycznych. Każda próba walki kończy się porażką. Nie tak dawno była próba przejęcia branży węgla przez Niemców i wyprzedania polskich lasów. Na szczęście zakończyła się naszym sukcesem. Jednak, kiedy w dalszym ciągu będziemy w Unii, to sługusy unijne znajdą wytrych, aby wpuścić do nas islamistów, wykupić kopalnie i doprowadzić je do bankructwa, zagarnąć nasze lasy… to jest kwestia czasu. Obecne sukcesy w tych dziedzinach są tylko czasowym zwycięstwem. Zarządcy Unii działają metodycznie, małymi kroczkami idą do celu.
  Kto zarządza Unią?
  W 90% odpowiedzi będą – Niemcy.
  Jest to niekompletna odpowiedź.
  Niemcy tylko wypełniają polecenia.
  Kompletną odpowiedź mamy po analizie islamizacji Europy.
  Czy myślisz, że to Merkelowa podjęła samobójczą decyzje o napływie hordy islamistów?
  Czy ona jest na tyle głupia, aby jedną decyzją doprowadzić do unicestwienia siebie i swojej partii?
  NIE.
  Merkelowa chce rządzić do śmierci. Jednak umożliwienie islamizacji wydało na nią wyrok polityczny. Oczywiście, że dostanie fajną posadę w organizacjach globalistów, jednak z szefem rządu może pożegnać się na zawsze. Skoro to nie Merkelowa podjęła decyzję o islamizacji, to oznacza, że ma mocodawców nad sobą. Pomimo, że była to samobójcza decyzja nie sprzeciwiła się jej. Oznacza to, że jest tylko większym pionkiem w tej grze. Wystarczy sprawdzić finansowanie islamizacji, aby dotrzeć do kłębka decyzyjnego. Nie tylko my, podziemie informacyjne mówimy o głównym sponsorze islamizacji, ale politycy z pierwszej ligi, jak: Orban, Kukiz i inni.
  Wystarczy teraz odpowiedzieć na pytanie: kim jest sponsor islamizacji George Soros?
  Człowiekiem międzynarodowej finansjery/bankierów/ukrytego rządu.
  Skoro Merkelowa nie umiała sprzeciwić się bankierom, to jest niżej w hierarchii od nich. Dlatego to nie ona, ani Niemcy podejmują najważniejsze decyzje, tylko międzynarodowa finansjera/ukryty rząd.
  Czas liczyć koszty i zyski wyjścia z Unii
  Przyszedł czas na przygotowanie analizy, co do kosztów i zysków wyjścia z Unii. Nie oczekuję takiej analizy od rządzącej partii. W tej chwili jest etap informowania i przekonywania o konieczności wyjścia z Unii przez podziemie internetowe. Kolejnym etapem będą rozmowy z politykami. Nie wiadomo czy PiS podejmie taką decyzję, ponieważ Jarosław Kaczyński mocno stawia na Unie. Mam nadzieję, że jest to tylko wybieg polityczny, mam nadzieję, że sam widzi, jak Unia wiąże ręce w efektywnym zarządzaniu państwem. 28 kwietnia przedstawiciele państw członkowskich UE przegłosowali nowe standardy zaostrzające normy emisji dla przemysłu, w tym elektrowni węglowych. Polska i kilka innych państw były temu przeciwne. Według resortu środowiska może nas to kosztować 10 mld zł. Pomimo sprzeciwu musimy podporządkować się kołchozowi unijnemu. Unia powoduje zwiększenie kosztów w tych branżach, gdzie narody mogą mieć niezależność. Wszelkie formy samodzielności są likwidowane. Tylko ślepiec tego nie dostrzeże.
  https://geopolityka.robertbrzoza.pl/analiza/konsekwencje-wyjscia-polski-z-unii-europejskiej/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej